Росія не може переписувати морське право - Кориневич
Україна доводить численні порушення Росією морського права та демонструє, що Росія не може переписувати його.
23 вересня 2024
Україна доводить численні порушення Росією морського права та демонструє, що Росія не може переписувати його.
29 липня 2024
Польща подала заяву на долучення до справи Україна проти Росії в Міжнародному суді ООН щодо звинувачень у геноциді за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.
19 липня 2024
Міжнародний суд ООН вважає, що поселенська політика Ізраїлю на Західному березі ріки Йордан і в Східному Єрусалимі порушує міжнародне право.
04 червня 2024
Палестина звернулася до Міжнародного суду ООН з клопотанням про приєднання до позову, поданого ПАР проти Ізраїлю.
03 червня 2024
Палестина визнала юрисдикцію Міжнародного суду ООН щодо Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.
27 травня 2024
Високий представник ЄС наголосив на необхідності поважати рішення міжнародних судових інстанцій, уникати будь-якого тиску на ці інстанції у прийнятті судових рішень, та виконувати ці рішення, зокрема постанову Міжнародного суду ООН щодо припинення вогню з боку Ізраїлю в місті Рафах.
24 травня 2024
Міжнародний суд ООН зобов’язав Ізраїль негайно припинити військову операцію в місті Рафах у секторі Гази.
23 травня 2024
Міжнародний суд ООН на відкритому засіданні ухвалив рішення не запроваджувати тимчасові заходи щодо Еквадору в межах розгляду позову Мексики до Еквадору.
17 травня 2024
У Міжнародному суді ООН Ізраїль закликав відхилити вимоги ПАР щодо запровадження нових тимчасових заходів.
16 травня 2024
ПАР закликає Міжнародний суд ООН запровадити нові тимчасові заходи проти Ізраїлю через операцію в Рафаху.
14 травня 2024
Міжнародний суд ООН проведе 16-17 травня слухання про вжиття додаткових тимчасових заходів щодо Ізраїлю через операцію в Газі.
29 квітня 2024
Еквадор подав судовий позов проти Мексики через рішення Мехіко прихистити колишнього еквадорського віцепрезидента, якого підозрюють у корупції.
09 квітня 2024
У Міжнародному суді ООН Німеччина відкидає звинувачення Нікарагуа в тому, що, надаючи військову та фінансову допомогу Ізраїлю, Берлін начебто є причетними до можливого геноциду в Газі.
08 квітня 2024
Міжнародний суд ООН почав попередній розгляд скарги Нікарагуа проти Німеччини, в якій Нікарагуа вимагає припинення підтримки Ізраїлю Німеччиною.
28 березня 2024
Міжнародний суд ООН ухвалив, що Ізраїль має вжити всіх необхідних заходів для забезпечення безперешкодного постачання гуманітарної допомоги до сектору Гази.
28 лютого 2024
Міністерство закордонних справ України привітало публікацію доповіді Управління верховного комісара ООН з прав людини щодо ситуації з правами людини у тимчасово окупованих Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна).
17 лютого 2024
Міжнародний суд ООН не бачить необхідності у введенні нових, додаткових тимчасових заходів щодо Ізраїлю в рамках поданого ПАР позову щодо ситуації в секторі Газа.
13 лютого 2024
ПАР направила до Міжнародного суду ООН у Гаазі екстрений запит у зв'язку з наміром Ізраїлю провести операцію в Рафаху.
12 лютого 2024
Міжнародний суд ООН у своєму рішенні, ухваленому 31 січня, установив, що Росія є порушником міжнародного права в трьох окремих аспектах, зазначив у понеділок постпред України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради Безпеки ООН.
10 лютого 2024
Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов назвав «помилкою і катастрофою» рішення Міжнародного суду ООН у частині звинувачень Росії у фінансуванні тероризму.
09 лютого 2024
Наказ Міжнародного Суду ООН від 16 березня 2022 року, який зобов’язує Росію припинити військові дії на території України, залишається ключовим елементом у справі України проти РФ щодо "геноциду".
05 лютого 2024
Росія безкарно не виконує рішення суду Організації Об'єднаних Націй.
Україна може розраховувати на компенсації від Росії у позові до Міжнародного суду ООН у справі про геноцид, а також подати іще два позови стосовно дотримання РФ Конвенції проти катування і Конвенції проти насильницьких зникнень, у яких вимагати відшкодування.
5 лютого о 12:00 - брифінг на тему: "Рішення Міжнародного суду ООН за позовом України проти Росії: перемога чи поразка?".
Посол з особливих доручень МЗС Антон Кориневич наголосив, що справа “Україна проти Росії” щодо звинувачень у геноциді в Міжнародному суді ООН не стала справою проти нашої країни, а залишається справою проти РФ.
04 лютого 2024
Посол з особливих доручень МЗС України Антон Кориневич наголосив, що кожен день російської війни в Україні порушує наказ Міжнародного суду ООН про запровадження тимчасових заходів у справі “Україна проти Росії” щодо звинувачень у геноциді.
02 лютого 2024
Посол з особливих доручень МЗС Антон Кориневич заявив, що Україна буде доводити у Міжнародному суді ООН, що РФ бреше, коли говорить про «геноцид».
Міжнародний суд ООН визнав свою юрисдикцію у справі України проти РФ щодо "геноциду".
У Міжнародному суді ООН в Гаазі почалося оголошення рішення щодо прийнятності скарги України проти Росії у справі щодо звинувачень у геноциді за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.
01 лютого 2024
У Міжнародному суді ООН в Гаазі 2 лютого буде оголошено рішення щодо прийнятності скарги України проти Росії у справі щодо звинувачень у геноциді за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.
реклама