Росіяни «націоналізують» землі українців на тимчасово окупованій Луганщині
На тимчасово захопленій території Луганської області російські окупанти «націоналізують» землі українців, оголосивши уже 300 гектарів «безгосподарчими».
20 листопада 2024
На тимчасово захопленій території Луганської області російські окупанти «націоналізують» землі українців, оголосивши уже 300 гектарів «безгосподарчими».
24 жовтня 2024
У тимчасово захопленому армією РФ Маріуполі з’явився новий черговий перелік 450 «безгоспних» приміщень, які будуть «націоналізовані» окупантами.
01 жовтня 2024
Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції України про передачу в дохід України активів підсанкційних російських олігархів, зокрема Мірона Горіловського.
16 серпня 2024
Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) повернуло націоналізованому ТОВ «Аерок» арештовані на його рахунках кошти з процентами.
23 липня 2024
Міністерство юстиції України за матеріалами Офісу генерального прокурора подало до Вищого антикорупційного суду позов про застосування до двох російських олігархів та їхнього найближчого оточення санкцій у вигляді стягнення в дохід держави їхніх активів.
05 червня 2024
Вищий антикорупційний суд стягнув в дохід України майно колаборанта Євгена Балицького загальною вартістю понад 120 млн грн, серед якого київська компанія, що займається ремонтом і технічним обслуговуванням літаків.
26 травня 2024
Росіяни на тимчасово окупованих територіях Запорізької області почали процедуру “націоналізації” майна українців.
22 травня 2024
До суду заявлено позов про націоналізацію шести підприємств корпорації «Група Поліпластик», співвласниками яких є росіяни, що постачають полімери до підприємств військово-промислового комплексу Російської Федерації.
17 травня 2024
Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції України і конфіскував у дохід держави два російські пасажирські літаки, які належать корпорації «Ростех».
17 квітня 2024
На тимчасово окупованій території Луганської області почався новий етап «націоналізації» житла – тепер його відбиратимуть у селян.
27 березня 2024
Генеральна прокуратура Росії з початку 2023 року домоглася повернення в державну власність 15 підприємств військово-промислового комплексу вартістю понад 333 мільярди рублів ($3,6 млрд).
Латвія продасть з аукціону земельну ділянку в центрі Риги і розташований на ній так званий Будинок Москви, який раніше належав уряду столиці РФ і був націоналізований за рішенням Сейму.
20 березня 2024
Фонд державного майна України став єдиним управителем ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» - колишнього активу російського олігарха Дерипаски.
05 березня 2024
Генпрокуратура РФ після початку широкомасштабної агресії проти України за два роки війни подала до судів 40 позовів про вилучення на користь держави понад 180 компаній, що фактично стало воєнною націоналізацією приватної власності.
26 лютого 2024
У Челябінську російські силовики затримали мільярдера, власника промислової групи Челябінського електрометалургійного комбінату (ЧЕМК) Юрія Антіпова за підозрою у шахрайстві. Раніше три заводи групи ЧЕМК націоналізували.
19 лютого 2024
У Росії Октябрський районний суд Липецька націоналізував акції липецької фабрики "Рошен" (Roshen), яка належала колишньому президентові України Петру Порошенку та його сину Олексію.
06 лютого 2024
Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції України про націоналізацію українських активів підсанкційного олігарха з Російської Федерації Едуарда Худайнатова.
11 січня 2024
Сейм Латвії у четвер в остаточному читанні ухвалив рішення, яке обумовлює процес переходу в державну власність «Будинку Москви» у Ризі на вулиці Маріяс, 7.
29 грудня 2023
У тимчасово окупованому Криму загарбники "націоналізували" 2600 об'єктів рухомого та нерухомого майна громадян України.
25 грудня 2023
У тимчасово окупованому Криму російська «влада» за рік продала «націоналізованого» майна українців на суму понад 2,3 млрд рублів.
27 листопада 2023
Господарський суд міста Києва підтвердив неможливість повернення державного ПриватБанку колишнім власникам.
16 листопада 2023
Щоб видобувні підприємства, чиї власники чи співвласники потрапили під українські санкції, змогли відновити роботу, потрібно передати їх у власність держави.
15 листопада 2023
Шостий апеляційний адміністративний суд закрив провадження у справі про оскарження рішень органів державної влади про виведення ПриватБанку з ринку за участю держави та підтвердив неможливість повернення банку колишнім власникам.
06 жовтня 2023
Кабінет Міністрів схвалив проєкт Указу Президента про введення в дію рішення РНБОУ щодо примусового вилучення майна держави-агресора та її резидентів. Проєкт документу передбачає вилучення понад 800 одиниць рухомого майна.
16 вересня 2023
У тимчасово окупованому Криму проведені вісім аукціонів із продажу раніше націоналізованих об'єктів, які належали українським громадянам.
05 вересня 2023
Вищий антикорупційний суд задовольнив позови Міністерства юстиції України до міноборони Білорусі та групи компаній "Волга-Дніпро" РФ та стягнув в дохід держави належні їм активи, а саме авіаційні двигуни до літаків АН “Руслан”.
29 серпня 2023
Менше ніж за місяць після націоналізації залишки на рахунках юридичних осіб в «Сенс Банку» збільшилися на 5 млрд грн і складають понад 25 млрд грн.
27 серпня 2023
Президент Володимир Зеленський заявив, що деякі енергетичні та стратегічні об’єкти повинні повернутися під контроль держави, щоб не було інших ризиків.
24 липня 2023
Правоохоронці запобігли виведенню за кордон мільярдних активів українського банку, власником якого донедавна був російський олігарх.
22 липня 2023
«Сенс Банк», який належав російським олігархам, тепер контролюється нашою державою та працюватиме в звичайному режимі.
реклама