Нацкомісія з цінних паперів готова до запуску нового фінансового інструменту - аграрних нот
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) підготувала нормативну базу для впровадження аграрних нот.
17 жовтня 2024
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) підготувала нормативну базу для впровадження аграрних нот.
30 вересня 2024
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку розробила та затвердила нове Положення про порядок здійснення емісії корпоративних облігацій та їх обігу; документ набуде чинності з 1 листопада 2024 року.
21 березня 2024
В Україні успішно проведено перші збори акціонерів у електронному форматі через авторизовану Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) електронну систему; цей процес повністю супроводжував Центральний депозитарій.
16 січня 2024
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку зупинила обіг акцій ПрАТ «Судноплавна компанія «Укррічфлот».
23 жовтня 2023
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) прийняла рішення «Щодо проведення учасниками ринків капіталу та організованих товарних ринків переоцінки фінансових інвестицій у період дії воєнного стану».
25 серпня 2023
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку розширила можливості інвестування в іноземні фінансові інструменти, допустивши до обігу в Україні боргові цінні папери країн – членів G7.
13 грудня 2022
Верховна Рада відклала створення професійними учасниками ринку наглядових рад до закінчення воєнного стану; функції нагляду на цей час можна покласти на загальні збори учасників.
11 листопада 2022
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) внесла зміни до положення про фінансовий моніторинг, що відкриває перед учасниками ринку ширші можливості по залученню клієнтів за рахунок використання цифрових технологій ідентифікації та електронного обміну цифровими даними.
04 серпня 2022
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку з 8 серпня знімає майже всі обмеження на здійснення операцій на ринках капіталу та організованих товарних ринках, які були введені 24 лютого 2022 року.
28 червня 2022
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) розширила список ненадійних інвестиційних проєктів на 7 проєктів.
16 червня 2022
Національна комісія з цінних паперів та фондовому ринку дозволила проводити первинне розміщення цінних паперів.
13 травня 2022
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) вирішила призупинити ліцензію Української міжбанківської валютної біржі.
24 лютого 2022
Національна комісія з цінних паперів та фондовому ринку тимчасово припинила розміщення, обіг та викуп усіх цінних паперів.
17 лютого 2022
На Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку покладаються повноваження з регулювання ринку віртуальних активів, за винятком тих віртуальних активів, які забезпечені валютними цінностями.
реклама