Прем'єр Нідерландів - про підтримку України: Ми все виконали, що обіцяли
Прем'єр-міністр Нідерландів Дік Схооф заявив, що надзвичайно важливо продовжувати підтримувати Україну, щоб у нинішній ситуації Україна дійсно була сильною.
19 грудня 2024
Прем'єр-міністр Нідерландів Дік Схооф заявив, що надзвичайно важливо продовжувати підтримувати Україну, щоб у нинішній ситуації Україна дійсно була сильною.
Президент України оцінив як «дуже хорошу» зустріч, що відбулася у середу ввечері з європейськими лідерами в брюссельській резиденції генерального секретаря НАТО Марка Рютте.
Володимир Зеленський і генеральний секретар НАТО Марк Рютте на зустрічі у Брюсселі обговорили посилення ППО України та способи забезпечити надійний мир для нашої країни.
13 грудня 2024
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте застеріг проти публічного обговорення деталей можливої мирної угоди між Україною та Росією стосовно завершення війни.
У 2025 році Україна витратить на оборону близько чверті ВВП - це в десять разів більше, ніж у середньому європейські союзники по НАТО, яким варто збільшити військові бюджети.
12 грудня 2024
Якщо НАТО хоче запобігти війні на своїй території, то вже сьогодні його члени мають рішуче наростити оборонні спроможності та змінити мирне сприйняття світу на мислення воєнного часу.
Тоталітарні режими РФ, Китаю, КНДР та Ірану, які об’єднали зусилля навколо російської війни проти України, випробовують готовність Заходу до захисту свободи та свого способу життя.
Трамп виступив проти далекобійних ударів України по РФ і сказав, що використає американську підтримку України як важіль впливу на Росію в переговорах про припинення війни
10 грудня 2024
Президент Володимир Зеленський провів розмову із генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.
09 грудня 2024
Союзники по НАТО будуть уважно спостерігати за тим, як у Сирії лідери повстанців забезпечать мирний перехід влади і захист цивільного населення.
05 грудня 2024
Президент Володимир Зеленський під час телефонної розмови з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте обговорив важливість для України отримання запрошення до НАТО та підсилення бойових бригад боєприпасами.
04 грудня 2024
Україна розпочала серійне виробництво ракети-дрона «Паляниця» та масштабувала виробництво протикорабельних ракет «Нептун»
НАТО серйозно сприймає ядерні погрози Кремля, але замість відповіді зосереджує зусилля на забезпеченні надійності власних засобів стримування.
Міністри закордонних справ країн Альянсу під час зустрічі у Брюсселі погодили активні заходи з протидії гібридним атакам та ворожій діяльності проти країн НАТО.
Поточна зима може бути найважчою для України з 2022 року, при цьому союзники по НАТО мають наростити безпекову допомогу, щоб змінити траєкторію цього конфлікту на користь України раз і назавжди.
Союзники по Альянсу підтримували Україну з перших днів повномасштабної неспровокованої агресії Росії, і вони зроблять все можливе, щоб надати Україні додаткові засоби протиповітряної оборони для захисту критичної та енергетичної інфраструктури цієї зими.
03 грудня 2024
Заява МЗС: Ми не пристанемо на жодні альтернативи – єдиною гарантією безпеки Україна визнає членство в НАТО. Тарифи на газ, тепло та електроенергію не будуть зростати до кінця опалювального сезону
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте наголосив на необхідності нарощувати допомогу від країн-союзниць для України та визначив три ключові напрямки на найближчий час: відновлення енергетичної інфраструктури, зміцнення протиповітряної оборони та посилення військової підтримки.
Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив про рішучість Сполучених Штатів і Північноатлантичного альянсу надалі підтримувати Україну в її боротьбі на полі бою та протистоянні атакам РФ на її енергетичну інфраструктуру.
Союзники по НАТО мають продовжувати надавати Україні військову допомогу, щоб зупинити просування російських військ, які, поступово та із великими втратами, але продовжують просуватися у західному напрямку.
Застосування Росією балістичної ракети середнього радіусу дії проти міста Дніпро мало на меті продовження терору проти мирного населення України та залякування її партнерів, однак такі дії не змінять хід конфлікту та не утримають союзників по НАТО від продовження військової допомоги для України.
Генсек НАТО Марк Рютте утримався від коментарів щодо можливості запрошення України до Альянсу, натомість наголосив, що союзники повинні посилити військову допомогу для України, щоб вона могла, якщо вирішить, вести переговори з Росією з позицій сили.
Путінська Росія не виявляє жодного прагнення до припинення війни проти України та розраховує зламати рішучість України у спротиві та рішучість Альянсу в наданні допомоги Україні, але в обох випадках кремлівський режим помиляється.
Новий генеральний секретар НАТО Марк Рютте застеріг обраного президента США Дональда Трампа, що Сполучені Штати зіткнуться з страшною загрозою з боку Китаю, Ірану та КНДР, якщо Україну підштовхнуть до підписання мирної угоди на умовах, вигідних Москві.
27 листопада 2024
Президент Володимир Зеленський під час телефонної розмови з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте обговорив посилення української протиповітряної оборони, яка може збивати нові балістичні ракети РФ.
26 листопада 2024
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте привітав зусилля Греції з прискорення підготовки українських пілотів винищувачів F-16.
25 листопада 2024
Російська війна проти України довела, що міжнародна безпека має глобальний вимір, і саме тому військова підтримка України союзниками по Альянсу є одним із трьох головних завдань, які постають перед НАТО у сучасних умовах.
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо обговорили оборонні потреби України.
У ході зустрічі президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана та генерального секретаря НАТО Марка Рютте в Анкарі йшлося про зусилля з припинення війни Росії проти України, палестинського конфлікту та постачання продукції оборонної промисловості в межах НАТО.
24 листопада 2024
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте у понеділок, 25 листопада, відвідає Туреччину, де зустрінеться з президентом країни Реджепом Тайїпом Ердоганом та обговорить російсько-українську війну і потенційну посередницьку роль Туреччини.
реклама