
Гегсет розкритикував ЗМІ на тлі нового скандалу із Signal
Міністр оборони Піт Гегсет розкритикував ЗМІ та їхніх інформаторів на тлі новин про те, що він використовував груповий чат Signal для обговорення засекречених військових планів.
21 квітня 2025
Міністр оборони Піт Гегсет розкритикував ЗМІ та їхніх інформаторів на тлі новин про те, що він використовував груповий чат Signal для обговорення засекречених військових планів.
Міністр оборони США Піт Гегсет поділився подробицями березневої атаки на пов’язаних з Іраном єменських хуситів у другій групі Signal, до якої входили його дружина, брат і особистий адвокат.
04 квітня 2025
Виконувач обов’язків генерального інспектора Міністерства оборони США проведе розслідування щодо використання главою Пентагону Пітом Гегсетом застосунку Signal для обговорення у груповому чаті з іншими високопосадовцями ударів по хуситах у Ємені минулого місяця.
03 квітня 2025
Користувачам месенджера Signal надходять фейкові повідомлення від нібито технічної підтримки про "несанкціонований доступ до пристрою".
01 квітня 2025
Попри гучний скандал у США, пов’язаний із витоком секретної інформації через месенджер Signal, справу офіційно закрито, а президент США зберігає довіру до свого радника Майка Волтца, який вважається одним з головних винуватців у інциденті.
30 березня 2025
Президент США Дональд Трамп не планує нікого звільняти після скандалу навколо чату у месенджері Signal.
28 березня 2025
Федеральний суддя у Вашингтоні зобов'язав посадовців адміністрації президента США, котрі обговорювали в Signal обстріл хуситів, зберігати всі повідомлення в цьому чаті.
Популярність месенджера Signal стрімко зросла після скандалу з чатом, у якому посадовці адміністрації президента США обговорювали плани авіаударів по єменських хуситах.
27 березня 2025
Особисті дані та навіть паролі месенджерів і пошти високопоставлених співробітників служби безпеки США можна знайти в інтернеті, що свідчить про серйозні проблеми в галузі державної таємниці Сполучених Штатів.
26 березня 2025
Проти п’ятьох високопосадовців адміністрації президента США Дональда Трампа подано федеральний позов у зв'язку з використанням ними чату Signal для обговорення військових ударів Вашингтона в Ємені.
25 березня 2025
Речниця Білого дому Керолайн Лівітт назвала ряд «фактів» щодо витоку «воєнних планів США» у чаті Signal, до якого крім топ-посадовців адміністрації Дональда Трампа був доданий головний редактор журналу The Atlantic Джеффрі Ґолдберг.
20 лютого 2025
Месенджер Signal випустив оновлення додатку, яке допоможе захистити його користувачів від фішингових кампаній, подібних до тієї, в ході якої росіяни атакували українських військових.
06 лютого 2025
Інформація, яка надійшла деяким громадянам з українськими номерами у месенджері Signal, що у ДСНС нібито значно скорочують кількість працівників і громадянам буде необхідно самостійно ліквідувати пожежі і інші надзвичайні ситуації, є фейком.
13 листопада 2024
Signal вдосконалює функції для дзвінків, щоб зробити їх більш конкурентоспроможними із Zoom та Google Meet, зокрема, додає можливість ділитися посиланням на дзвінок.
04 червня 2024
Хакери використовують месенджер Signal для здійснення цільових кібератак проти державних службовців, військових і представників оборонних підприємств України.
17 квітня 2024
Росіяни використовують месенджер Signal для розсилки фейкових повідомлень про нібито евакуацію з Харкова через його "ймовірне оточення".
04 квітня 2024
У Службі безпеки не виключають, що ракетний удар по 128-й окремій гірничо-штурмовій бригаді стався унаслідок зламу месенджера одного з військових, де було листування про час і місце шикування особового складу бригади для нагородження.
реклама