Китай подав скаргу до СОТ через тарифи Євросоюзу на електромобілі
Уряд Китаю заявив у п'ятницю, що подав скаргу до Світової організації торгівлі через тарифи Євросоюзу на електромобілі китайського виробництва.
09 серпня 2024
Уряд Китаю заявив у п'ятницю, що подав скаргу до Світової організації торгівлі через тарифи Євросоюзу на електромобілі китайського виробництва.
20 січня 2024
Генеральний директор Світової організації торгівлі (СОТ) Нгозі Оконджо-Івеала заявила, що Китай відіграє ключову роль у стимулюванні глобального економічного зростання.
06 жовтня 2023
Варшава вимагає від Києва відкликати позов до Світової організації торгівлі стосовно імпорту українського зерна, а “не ставити його на паузу”.
05 жовтня 2023
Україна «поставила на паузу» позов до СОТ проти окремих країн-членів ЄС та продовжує консультації з метою знайти конструктивне рішення для «зернової» проблеми, яке б відповідало політиці ЄС у сфері торгівлі інтересам країн-сусідів та самої України.
27 вересня 2023
Варшава закликала Київ відкликати скаргу зі Світової організації торгівлі у справі експорту українського збіжжя, що створить сприятливий клімат для подальших переговорів щодо врегулювання кризової ситуації.
У Брюсселі в середу посли країн ЄС обговорять експорт українського зерна - раніше з відповідним проханням до Брюсселя звернулася Польща.
22 вересня 2023
Світова організація торгівлі опублікувала в четвер запит України на проведення процедури врегулювання суперечки після того, як Польща, Угорщина і Словацька Республіка заборонили імпорт низки українських сільськогосподарських товарів.
20 вересня 2023
Польща і надалі надаватиме підтримку Україні у війні з Росією.
Київ хоче уникнути судової тяганини у межах СОТ і шляхом переговорів досягти порозуміння з країнами-сусідами.
20 вересня о 14:00 - брифінг на тему: "Заборона на імпорт українського зерна та позов до СОТ проти трьох країн".
19 вересня 2023
У Світовій організації торгівлі (СОТ) підтвердили у вівторок, що Україна подала вимоги про проведення консультацій із Словаччиною, Польщею та Угорщиною, які заборонили імпорт української агропродукції.
18 вересня 2023
Польща не змінюватиме свого рішення щодо заборони імпорту зерна з України попри позов нашої держави до Світової організації торгівлі.
Відповідно до Домовленості про правила та процедури вирішення спорів Угоди про заснування Світової організації торгівлі, Україна подала вимоги про проведення консультацій із Словаччиною, Польщею та Угорщиною в межах СОТ.
15 вересня 2023
Україна буде змушена звернутися до арбітражу Світової організації торгівлі (СОТ) у разі блокування експорту українського зерна, але сподівається на послідовну позицію Європейської комісії і відповідальність країн-сусідів.
05 вересня 2023
Уряд Японії подав документ до Світової організації торгівлі (СОТ), протестуючи проти повної заборони Китаю на імпорт морепродуктів після скидування очищеної радіоактивної води з пошкодженої атомної електростанції «Фукусіма-1».
17 серпня 2023
Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський обговорив з генеральною директоркою Світової організації торгівлі Нгозі Оконджо-Івеала внесок України у підтримку глобальної продовольчої безпеки.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль передав інструмент про прийняття Україною Угоди про субсидії у галузі рибальства генеральній директорці Світової організації торгівлі Нгозі Оконджо-Івеалі.
Генеральна директорка Світової організації торгівлі Нгозі Оконджо-Івеала відвідала Ірпінь Київської області.
Україна розраховує на підтримку Світової організації торгівлі у відновленні свого аграрного експорту.
25 травня 2023
Гендиректорка СОТ Нгозі Оконджо-Івеала занепокоєна посиленням ризиків поділу світової економіки на два торгові блоки через зростання геополітичного суперництва між Китаєм і США.
23 травня 2023
Гендиректор Світової організації торгівлі (СОТ) Нгозі Оконджо-Івеала під час візиту до Південної Кореї заявила, що цифрові технології стануть ключовим фактором глобальної торгівлі в майбутньому.
17 червня 2022
Українська делегація провела низку двосторонніх зустрічей під час 12-ї Конференції міністрів СОТ у Женеві, на яких були окреслені перспективи торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.
12 червня 2022
Понад 50 членів Світової організації торгівлі висловили солідарність з Україною та пообіцяли допомогу та підтримку, зокрема, у вирощуванні та експорті сільськогосподарських продуктів, а також у відбудові країни після війни.
25 травня 2022
Головним українським питанням порядку денного Світової організації торгівлі (СОТ) стане розблокування українських портів заради продовольчої безпеки.
25 березня 2022
Очільниця Світової організації торгівлі (СОТ) Нгозі Оконджо-Івеала заявила, що зростання цін на продукти харчування, яке відбувається в результаті російсько-української війни, може спричинити голодні бунти у найбідніших країнах світу.
05 березня 2022
Росію виключили з координаційної групи розвинених країн у рамках СОТ. Ця група обирає представників для головування в різноманітних комітетах і органах СОТ.
реклама