Бербок обговорить ситуацію в Україні з генсеком НАТО та у форматі «Веймар+»
Міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок планує обговорити ситуацію в Україні та допомогу Києву з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.
18 листопада 2024
Міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок планує обговорити ситуацію в Україні та допомогу Києву з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.
17 листопада 2024
У зустрічі у Варшаві 19 листопада візьмуть участь глави МЗС країн «Веймарського трикутника» (Польща, Німеччина, Франції), України, Італії, Великої Британії, а також новий високий представник ЄС із зовнішньої та безпекової політики, колишня прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас.
10 жовтня 2024
Німеччина, Франція та Польща заявили про підтримку демократичних і європейських прагнень грузинського народу та висловили обурення щодо риторики грузинського уряду на адресу ЄС.
20 червня 2024
Керівники антикорупційних інституцій України провели переговори з міністрами країн Веймарського трикутника.
22 травня 2024
Міністри Веймарського трикутника обговорили допомогу Україні та посилення політики безпеки та оборони Європи.
17 травня 2024
Глави МЗС Веймарського трикутника обговорять у середу, 22 травня, у німецькому Веймарі ситуацію в Україні, секторі Гази та майбутній саміт НАТО у Вашингтоні.
22 березня 2024
Глобальні проблеми потребують відповідальних рішень. Як ЄС компенсує затягування з наданням Україні допомоги США
15 березня 2024
Всі три країни Веймарського трикутника об'єднані, як ніколи, і сповнені «жорсткої» рішучості не дозволити Росії перемогти, підтримувати український народ до кінця.
Прем’єр-міністр Республіки Польща Дональд Туск прибув у відомство канцлера ФРН.
13 лютого 2024
Сенат США у фінальному голосуванні підтримав законопроєкт, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню у $95 мільярдів, $60 млрд з яких – для Києва
Міністри закордонних справ країни Веймарського трикутника – Франції, Німеччини та Польщі – ухвалили в понеділок спільну заяву, у якій наголошується на підтримці України.
12 лютого 2024
У межах Веймарського трикутника буде мобілізовано подальшу підтримку України.
Очільники дипломатії Німеччини, Франції та Польщі обговорили допомогу Україні, боротьбу з російською дезінформацією та безпекові виклики.
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск наголосив на активізації роботи Веймарського трикутника (формату співпраці між Польщею, Німеччиною та Францією) задля безпеки Європи.
Очільники дипломатії Німеччини, Франції та Польщі обговорять роль цих країн у зміцненні і розширенні Євросоюзу та допомогу Україні.
Міністри закордонних справ країн Веймарського трикутника (Польща, Німеччина, Франція) обговорять 12 лютого низку питань, серед яких підтримка України.
12 червня 2023
Президенти Франції і Польщі Еммануель Макрон і Анджей Дуда, а також канцлер ФРН Олаф Шольц обговорять у понеділок ввечері у Парижі безпекову ситуацію в Європі та подальшу підтримку України.
12 травня 2023
Міністри з європейських питань країн Веймарського трикутника (Польща, Німеччина, Франція) спільно відвідають країни, які намагаються стати членами ЄС, зокрема країни Західних Балкан й Україну.
Україна синхронізувала з країнами Веймарського трикутника (Франція, Німеччина та Польща) політичний календар на поточний рік стосовно інтеграції до ЄС та процесу реформ.
11 травня 2023
Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина перебуває з робочим візитом у Польщі.
24 лютого 2023
Через рік після початку росією повномасштабної війни лідери Веймарського трикутника – Німеччина, Польща та Франція – висловлюють свою непохитну солідарність з Києвом та беззастережну підтримку незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.
28 лютого 2022
У польському місті Лодзь (центр країни) у вівторок, 1 березня, відбудеться зустріч глав МЗС країн "Веймарського трикутника" (Польщі, Німеччини та Франції) за участю в дистанційному режимі міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.
09 лютого 2022
Країни Веймарського трикутника (Польща, Франція, Німеччина) закликають владу Росії до деескалації ситуації навколо кордонів України і змістовного діалогу із Заходом.
Головною метою країн Веймарського трикутника, який об’єднує Францію, ФРН і Польщу, є запобігання війні.
08 лютого 2022
Канцлер ФРН Олаф Шольц переконаний, що країни Веймарського трикутника (Польща, Німеччина, Франція), які головують у найважливіших міжнародних структурах, несуть особливу відповідальність за збереження миру в Європі.
Завданням країн Заходу є збереження миру і захист від агресивних дій Росії союзника, який не є членом НАТО та ЄС, - України.
реклама