Аварія танкерів у Керченській протоці: на узбережжі Краснодарського краю зібрали 1700 тонн піску з мазутом
Після аварії 15 грудня танкерів РФ у Керченській протоці на узбережжі в Краснодарському краї зібрали 1700 тонн піску з мазутом.
20 грудня 2024
Після аварії 15 грудня танкерів РФ у Керченській протоці на узбережжі в Краснодарському краї зібрали 1700 тонн піску з мазутом.
19 грудня 2024
З початку повномасштабного російського вторгнення довкіллю Запорізької області завдано збитків на суму понад 18,6 млрд грн.
18 грудня 2024
Після аварії двох російських танкерів у Керченській протоці, яка сталася 15 грудня, зона забруднення моря збільшилася до майже 50 кілометрів, а маршрут патрулювання розширено до 70 кілометрів.
17 грудня 2024
У Москві ліквідовано воєнного злочинця, начальника військ хімзахисту. В Євросоюзі високо оцінили зусилля України у впровадженні реформ для вступу в ЄС
Нафтова пляма, яка утворилася внаслідок аварії 15 грудня двох російських танкерів у Керченській протоці, забруднила 35 км узбережжя пляжів Анапи Краснодарського краю РФ.
15 листопада 2024
На Прикарпатті, у селищі Верховина, арештовано майно депутата, якого підозрюють у забрудненні земель.
14 листопада 2024
У Київській області правоохоронці викрили злочинну групу, яка організувала незаконні звалища небезпечних відходів.
21 жовтня 2024
У столиці представили проєкт Soul of Soil («Душа землі»), спрямований на підвищення обізнаності про проблему забруднення українських земель мінами.
17 жовтня 2024
Українській делегації під час 44-го чергового засідання Комісії із захисту Чорного моря від забруднення вдалося не допустити передачу головування в ній від Румунії до Росії.
15 жовтня 2024
В Україні за І півріччя 2024 року за фактом порушення вимог водоохоронного законодавства, зокрема забруднення водних об'єктів, нараховано збитків на понад 21 млн грн.
14 жовтня 2024
Збитки, завдані довкіллю Сумщини та Чернігівщини внаслідок забруднення річок Сейм та Десна, перевищують 530 млн грн.
09 жовтня 2024
У тимчасово окупованому Криму стан прибережної території Чорного моря наближається до екологічної катастрофи.
04 жовтня 2024
На Кіровоградщині підприємство обвинувачують у забрудненні 8075 м² землі відходами від виробництва молока, збитки становлять понад 100 тисяч гривень.
Стічні води з очисних споруд комунального підприємства «Костопільводоканал» на Рівненщині забруднили річку Замчисько.
24 вересня 2024
У Чернігівській області спостерігається погіршення якості води у річці Сейм в районі Батурина, на Київщині — переміщення забруднення не фіксується.
23 вересня 2024
Фахівці виявили забруднення небезпечними важкими металами ґрунтів на трьох уже розмінованих ділянках Первомайського району Миколаївської області.
У річці Сейм спостерігається нова зона забруднення, однак вона не несе такої загрози, як попередня.
22 вересня 2024
Забруднювальні речовини продовжують рухатися по руслу річки Сейм.
19 вересня 2024
У річці Сейм на території Сумської області зберігається погіршення якості води у верхніх пунктах моніторингу, ймовірне джерело забруднення – на території Росії.
16 вересня 2024
Якість води у річці Десні у місцях водозаборів м.Києва перебуває у межах норми, поблизу Броварів - фіксується незначна зміна по хімічному споживанню кисню.
15 вересня 2024
Якість води у річці Десна у місцях водозаборів Києва та Броварів перебуває в межах норми, ризики для здійснення водозабору відсутні, якість води в річці Сейм на території Чернігівської області покращується.
Станом на 15 вересня пляма забруднення, що рухається Десною, вже дійшла до Київської області і спостерігається між селами Літки та Рожни.
12 вересня 2024
Забруднення у річках Сейм та Десна має органічне походження, перевищення екологічних нормативів по вмісту пестицидів, поліароматичних вуглеводнів та важких металів не зафіксовано. Прогнозується, що пляма може досягти Київщини орієнтовно за чотири дні.
Ситуація на річці Сейм поступово покращується, рівень кисню у місцях початку формування забруднення вже досяг нормативу; рух плями Десною сповільнюється.
11 вересня 2024
Наявні у Київводоканалу абсорбенти зможуть повністю прибрати забруднюючу органічну речовину, що рухається водами Десни до Київської області.
Через забруднення річок Сейм та Десна довкіллю Сумської та Чернігівської областей завдано шкоди на понад 405 млн грн.
Зона забруднення Десни просунулася до села Ладинка на Чернігівщині. У Сеймі фіксується покращення якості води.
На території Сумської області вода у річці Сейм поступово очищується.
У Києві ситуація із якістю води повністю контрольована, і наразі не викликає ніяких занепокоєнь.
10 вересня 2024
За даними від ДСНС та Міндовкілля, загрози для здоров'я людей, а також водозаборів на річках Сейм, Десна та Дніпро немає.
реклама