Україна навчилася воювати з РФ у сфері стратегічних комунікацій - заступниця міністра оборони

Україна навчилася воювати з РФ у сфері стратегічних комунікацій - заступниця міністра оборони

Укрінформ
Україна має великий досвід в питанні протистояння інформаційній війні з російським агресором і готова ділитися своїми знаннями та досвідом з іншими країнами.

Про це сказала заступник міністра оборони Ганна Маляр під час презентації в Укрінформі монографії «Стратегічні комунікації в умовах гібридної війни: погляд від волонтера до науковця”.

“Україна не програє інформаційну війну. Це було вчора, сьогодні ситуація змінилась. Річ у тім, що за ці роки, за роки війни, за роки ґрунтовної роботи у сфері стратегічних комунікацій ми навчились воювати з агресором в інформаційній сфері. Ми сьогодні є експертами з інформаційних технологій Російської Федерації та щиро ділимося цими наробками з нашими колегами з інших країн. Багато країн мають потребу у цих знаннях, оскільки не тільки Україна потерпає від російського втручання в зовнішню і внутрішню політику”, - зазначила Маляр.

Вона додала, що Україна на сьогодні є сильною в інформаційній сфері, і громадяни дуже добре навчились вирізняти, хто насправді стоїть за тією чи іншою новиною. Найбільш переконливим підтвердженням того, що Україна не програє інформаційну війну, є погляди українців, які РФ постійно хоче змінити.

Читайте також: Україні вдалося створити надійну систему протистояння кібератакам з Росії – дипломат

Зокрема, йдеться про ставлення українців до НАТО. За словами Маляр, опитування свідчать про те, що українці в більшості своїй підтримують вступ України до НАТО і ця крива з 2014 року стрімко зросла.

Крім того, Росія постійно прагне змінити ставлення українських громадян до подій у Криму і на сході. Разом з тим, українці чітко розуміють, що триває війна з Російською Федерацією. “71% українців як вважали, що у нас іде війна з РФ, так і продовжують вважати”, - зазначила Маляр.

Вона наголосила, що інформаційна війна з боку РФ, на відміну від реальних бойових дій з 2014 року, на території України триває вже 30 років.

Читайте також: Україна є однією з трьох країн, на які Росія здійснює найбільше кібератак – Microsoft

Як повідомляв Укрінформ, 23 жовтня в Академії СБУ презентували монографію «Стратегічні комунікації в умовах гібридної війни: погляд від волонтера до науковця».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-