Готівки в обігу стало менше - Нацбанк
У порівнянні з початком квітня цього року спостерігається поступове скорочення готівки в обігу.
29 липня 2022
У порівнянні з початком квітня цього року спостерігається поступове скорочення готівки в обігу.
16 грудня 2021
Президент РФ Володимир Путін намагається просунути ідею «нової Ялти» – домовитися із Заходом про розподіл сфер інтересів. Однак розмова з президентом США Джо Байденом дала йому зрозуміти, що США та союзники дадуть відповідь рішучими економічними заходами у разі військової ескалації на сході України.
Росія значно посилила шантаж та свої вимоги до низки країн після віртуальної зустрічі президентів Джо Байдена і Володимира Путіна, тому Україні варто бути обережною та уважно стежити за тим, що відбувається навколо.
26 листопада 2021
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки має на меті виробити стійкість українського суспільства до дезінформації.
19 листопада 2021
Революція Гідності посилила голос українського суспільства, яке впливає на позитивні зміни в державі.
14 листопада 2021
Заява про намір "застосовувати зброю проти мігрантів, які прориватимуться з Білорусі", є фейком і не має відношення до Збройних сил України.
12 листопада 2021
Росія намагається використати міграційну кризу на польсько-білоруському кордоні, щоб посіяти антипольські настрої в Брюсселі та антиєвропейські у самій Польщі.
Використання мігрантів як зброї проти Європейського Союзу – не нова тактика самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.
05 листопада 2021
Вакцинація вже давно перестала бути суто медичною проблемою, вона використовується в політичних цілях. Насамперед Росією — через прямі канали чи місцевих посіпак в Україні, аби дестабілізувати внутрішню ситуацію в країні.
Дезінформацію про COVID-19 та настрої проти вакцинації поширює РФ, щоб дискредитувати та послабити Україну. Експерти визначили п’ять основних груп російських фейкових наративів в українському інформаційному просторі.
Атаки на систему охорони здоров’я є загрозливими з погляду інформаційної безпеки, бо насамперед використовують низький рівень довіри до місцевої влади та медичної системи.
02 листопада 2021
Україна має великий досвід в питанні протистояння інформаційній війні з російським агресором і готова ділитися своїми знаннями та досвідом з іншими країнами.
Міністерство у справах ветеранів представило монографію «Стратегічні комунікації в умовах гібридної війни: погляд від волонтера до науковця».
Стратегічні комунікації є найбільш дієвим інструментом в умовах гібридної, інформаційної війни.
29 жовтня 2021
У Франції створили державний орган, який відстежує пропагандистські наративи, зокрема й російські.
За обслуговування авторитарних режимів пропагандистські ЗМІ і підкуплені цими режимами політики мали б нести кримінальну відповідальність.
Ситуація, яку спостерігає Національна рада з поширенням в медіа фейкової інформації про СOVID-19, змусила регуляторний орган запровадити спеціальний моніторинг.
27 жовтня 2021
Використання БПЛА Bayraktar ТВ2 Збройними силами України в зоні проведення ООС, та й будь-яких засобів ураження, є крайнім, але дієвим кроком.
26 жовтня 2021
Російська пропаганда поширює у Франції та Європі в цілому три види наративів.
Закриття YouTube-каналу “Russia Today Deutschland” створює важливий прецедент для інших країн, зокрема для Франції, де російський канал висвітлював протести “жовтих жилетів”.
Державний телеканал РФ RussiaToday подає судові позови по всій Європі на своїх критиків, які викривають їх у пропаганді, тим самим прагнучи залякати їх.
23 жовтня 2021
В Академії СБУ презентували монографію «Стратегічні комунікації в умовах гібридної війни: погляд від волонтера до науковця».
21 жовтня 2021
У Києві презентували результати міжнародного проєкту ARTIFAKE, який завдяки стріт-арту протидіє дезінформації та популяризує медіаграмотність.
18 жовтня 2021
Ігнорування китайського впливу в Україні, який, на відміну від російського, є більш м’яким і стриманим, загрожує нашій країні ще однією кризою.
Україна демонструє найвищу стійкість до зовнішніх дезінформаційних впливів з-поміж десяти країн Центральної і Східної Європи, за нею ідуть Азербайджан, Чехія та Словаччина.
12 жовтня 2021
Асиметричну відсіч країні-агресору можуть дати кібервійська, які слід було створити ще на початку гібридної агресії.
05 жовтня 2021
Інформаційну кампанію із промоції цифрової трансформації та впровадження інноваційних технологій у сфері оборони запускає "Укрінформ" (Головна редакція "Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки") з Міністерством оборони України.
01 жовтня 2021
Закриття німецькомовного YouTube-каналу «Russia Today» — крок позитивний, але недостатній: Захід має нарешті припинити оплачувати виготовлення дезінформації проти самих себе.
29 вересня 2021
Український досвід блокування кремлівських рупорів, який використала Німеччина, заблокувавши YouTube-канали пропагандистських ресурсів Russia Today та DFP — єдиний спосіб боротися з інформаційними атаками Кремля.
28 вересня 2021
Центр стратегічних комунікацій доєднався до партнерів з міжнародної організації IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обміні) та розпочав серію тренінгів для представників органів державної влади та місцевого самоврядування «Стійкість до впливів: ухвалення рішень на основі роботи з інформацією».
реклама