Розпочав роботу Каталог відомостей про геологічну інформацію

Розпочав роботу Каталог відомостей про геологічну інформацію

Укрінформ
Державна служба геології та надр України створила Каталог відомостей про геологічну інформацію, який сприятиме залученню інвестицій у галузь надрокористування.

Як передає Укрінформ, про це повідомили в пресслужбі Держгеонадр.

«Облік та публічне відкриття відомостей про наявну в Україні геологічну інформацію в єдиному реєстрі є вкрай важливим завданням для її збереження та використання. Створення електронного каталогу із застосуванням сучасних інтерактивних ресурсів є зручним інструментом, що посприяє залученню інвестицій у галузь надрокористування», – розповів голова Держгеонадр Роман Опімах.

Так, каталог містить відомості про вид геологічної інформації (первинна або вторинна), її назву, дату створення, місце проведення геологорозвідувальних робіт та контактні дані власника. Пошук відповідних відомостей можливий за адміністративною прив’язкою, даними власника (код ЄДРПОУ), видом інформації, а також за допомогою контекстного пошуку по тексту.

Наразі інтерактивна карта каталогу відображає геопросторову інформацію щодо кожної облікованої одиниці у вигляді шарів: ділянок, де здійснювалася розвідка, точок свердловин, ліній геофізичних профілів, окремо по первинній та вторинній геологічній інформації та за адміністративним поділом.

Державні геологічні підприємства розпочали тестове наповнення Каталогу відомостями про первинну та вторинну геологічну інформацію, що є державною власністю. Подання інформації приватними власниками здійснюватиметься через сервіс е-кабінету за допомогою електронного цифрового підпису засобами інтегрованої системи електронної ідентифікації id.gov.ua (ICEI).

Відомості про первинну та вторинну (оброблену) геологічну інформацію, незалежно від виду та форми власності, підлягають обліку в каталозі відомостей про геологічну інформацію, відповідно до Порядку розпорядження геологічною інформацією, затвердженого постановою КМУ від 7 листопада 2018 р. № 939.

Як повідомляв Укрінформ, у відкритий доступ викладено Інтерактивну карту корисних копалин, розроблену Державним науково-виробничим підприємством «Геоінформ України».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-