Укртрансгаз інвестує 144 мільйони у реконструкцію обладнання на Угерському ПСГ

Укртрансгаз інвестує 144 мільйони у реконструкцію обладнання на Угерському ПСГ

Укрінформ
АТ "Укртрансгаз" розпочало реконструкцію установки осушення газу на Угерському підземному сховищі газу (ПСГ), в яку інвестує 144 млн грн. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Укртрансгаз.

"Оновлення системи, яка безпосередньо впливає на якість газу, що закачується та відбирається до/з ПСГ, поліпшить технічні показники роботи газосховища. Така реконструкція важлива, зокрема, через роль Угерського ПСГ в експортних поставках палива до Західної Європи та зберіганні газу іноземних трейдерів у режимі “митного складу”. Бюджет проєкту становить 144 млн грн", - зазначили у компанії.

Повідомляється, що під час реконструкції буде замінене застаріле обладнання системи осушення. Крім того, Укртрансгаз зведе новий блок регенерації з повною автоматизацією та контролем усіх технологічних процесів осушення газу. Очікується, що у такий спосіб ПСГ мінімізує вплив на навколишнє середовище та наблизить свою роботу до актуальних європейських стандартів.

"Будівельні роботи на об’єкті вже розпочалися, триває заливка фундаментів під нове обладнання. На діяльність підземного сховища під час опалювального сезону роботи не впливають. Проєкт планується завершити до кінця 2022 року", - підкреслили в Операторі газосховищ.

Зазначається, що через свою близькість до західного кордону України Угерське газосховище відіграє стратегічну роль у міжнародній бізнес-діяльності Укртрансгазу. Так, воно зручне для зберігання газу компаніями-нерезидентами у режимі “митного складу”.

Читайте також: Укртрансгаз працює стабільно - заява компанії

Як повідомлялося, АТ "Укртрансгаз" у 2021 році інвестувало у розвиток підземних сховищ газу (ПСГ) 700 млн грн. Загалом Оператор газосховищ інвестує 13,7 млрд грн у проєкти розвитку системи підземних сховищ газу до 2030 року.

Укртрансгаз входить до Групи Нафтогаз і володіє 12 підземними газосховищами, розташованими по всій Україні. Їхня загальна місткість становить 31 млрд кубометрів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-