На захоплених територіях приміщення ПриватБанку загарбниками не використовуються - голова правління
Про це повідомив голова правління ПриватБанку Герхард Бьош в інтервʼю Forbеs, передає Укрінформ.
«Це приклад того, як банківська інфраструктура допомагає українцям зберігати фінансовий звʼязок з рештою країни попри окупацію», - зазначив Бьош.
За його словами, у банку вкрай обмежена можливість завозити на тимчасово захоплені території готівку.
«Як правило, це дуже важко. Але ми помітили, що місцеві підприємці намагаються кооперуватися з банками та самі вносять готівку до кас банків. Так гроші через каси магазинів повертаються до банкоматів, і навпаки», - пояснив Бьош.
Що стосується роботи банку на тимчасово захоплених територіях, то за словами банкіра, ситуація там дуже швидко змінюється.
«Цифри ми не називатимемо з міркувань безпеки людей, які працюють у надто важких умовах. Але ми дійсно дотримуємося вимог НБУ і працюємо там, де це безпечно для працівників і клієнтів. Зрозуміло, що будь-який колабораціонізм є для нас неприйнятним», - заявив Бьош.
За наявними в установи даними, приміщення ПриватБанку загарбниками не використовуються, додав він.
Як повідомляв Укрінформ, через відсутність українського мобільного зв'язку на Херсонщині під загрозою можливість користуватися банкінгом.
Жителям тимчасово захоплених територій рекомендують користуватися мобільними застосунками, побудованими на відкритому коді, та VPN-сервісами. Приватбанк тестував можливості забезпечити проведення платежів у Херсонській області.
Фото: пресслужба ПриватБанку