Як вберегтись від небезпек під час опалювального періоду: поради від рятувальників
Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.
Спікер: Олександр Хорунжий - пресофіцер ДСНС України.
Формат заходу – офлайн (Зала 1).
Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.
Прохання прибувати за пів години до заходу.
Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.
Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV, а також ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/about, на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/.
Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1Bcn.
Підсумкові матеріали:
ДСНС розгорнула майже тисячу “пунктів незламності”
Державна служба з надзвичайних ситуацій розгорнула по всій країні майже тисячу стаціонарних і мобільних “пунктів незламності”.
Про це повідомив під час брифінгу у Медіацентрі Україна-Укрінформ пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
“ДСНС розгорнула близько тисячі “пунктів незламності”. Це 750 стаціонарних “пунктів незламності” на базі об’єктів ДСНС і близько 240 мобільних “пунктів незламності” у наметах”, - сказав він.
Хорунжий додав, що “пункти незламності” оснащені генераторами і обігрівачами. Там можна зігрітися, підзарядити телефони, випити гарячих напоїв, а у окремих “пунктах незламності” матері мають змогу переповити дітей.
Пресофіцер ДСНС нагадав, що з жовтня цього року громадяни можуть знайти найближчі до себе “пункти незламності” через застосунок “Дія”.
Як повідомляв Укрінформ, станом на 13 жовтня в Україні розгорнули мережу із 13 тисяч «пунктів незламності».
В Україні цьогоріч унаслідок побутових пожеж загинуло 124 людини - ДСНС
В Україні цього року внаслідок пожеж, спричинених порушенням правил пожежної безпеки та експлуатації пічного обладнання, загинуло 124 людини, зокрема четверо дітей.
Про це повідомив пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий під час брифінгу у у Медіацентрі Україна-Укрінформ.
“У 2023 році внаслідок порушення правил пожежної безпеки та експлуатації пічного обладнання сталося 2627 пожеж, під час яких 124 людини загинуло, з них 4 дитини. Також 97 людей травмувалися”, - сказав він.
За словами Хорунжого, у 2022 році таких пожеж в Україні сталося 4429, загинуло 245 людей, у тому числі троє дітей. Іще 101 особа дістала травми.
Речник ДСНС поінформував, що найбільше пожеж через порушення експлуатації печей і газового обладнання зафіксували у Київській, Вінницькій і Черкаській областях. Причому у сільській місцевості пожежі виникають здебільшого через несправність печі та газового опалення, розпалювання печей легкозаймистими речовинами і неочищені від сажі димоходи.
У цьому зв'язку Хорунжий зазначив, що в окремих випадках працівники ДСНС на запрошення громадян можуть прийти до оселі і проконсультувати стосовно безпеки експлуатації пічного, газового обладнання і електроприладів.
Як повідомлялося, 12 листопада внаслідок пожежі у магазині-складі будматеріалів у Дарницькому районі Києва постраждали дві людини.
Відео:
Video:
Замовити фото натисніть тут - Фотобанк