
Ціна війни. Економічні наслідки повномасштабного вторгнення РФ в Україну
2 квітня о 10:30 відбудеться презентація аналітичного дослідження на тему: "Ціна війни. Економічні наслідки повномасштабного вторгнення РФ в Україну (2022-2025)".
Організатор: Громадська організація "Світ.UA".
Учасники: Денис Василенко - співвласник і комерційний директор компанії "Nidera Agro"; експерт аграрного ринку ГО "Світ.UA"; Віталій Кольченко - бенефіціарний власник ТОВ "Навимар" та ТОВ "Панормос Інспекшен Україна"; експерт з морської логістики ГО "Світ.UA"; Денис Корольов - гендиректор корпорації "Деталь вагон груп" та бенефіціарний власник ТОВ "Лебединський МБДЕ Завод "Темп", експерт з питань промисловості та виробництва ГО "Світ.UA"; Олег Дегтяренко - експерт з питань інфраструктури ГО "Світ.UA".
Модератор: Юрій Бережной - український підприємець, керівник Благодійного фонду "Довіра. Україна"; експерт з міжнародних відносин, міжнародної логістики та інфраструктури ГО "Світ.UA".
Питання до обговорення:
- Які основні макроекономічні дисбаланси спричинила війна та як вони впливають на монетарну політику, курс гривні та фіскальну стійкість держави?
- Як саме змінилася галузева структура економіки України внаслідок війни та які сектори демонструють найбільшу стійкість/вразливість?
- Найгостріші соціально-демографічні наслідки повномасштабного вторгнення та як вони впливають на різні категорії населення?
- Які економічні заходи мають стати пріоритетними для забезпечення макроекономічної стабільності й відновлення України в умовах тривалої війни?
Формат заходу – офлайн (Зала 2).
Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 2).
Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.
Акредитація представників медіа: anna@ukrinform.com.
Акредитація триватиме до 20:00 01 квітня 2025 року, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.
Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformPressCenter.
Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформу можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Відео: