"Беззахисний" мітинг: у поліції не чекають нападів на протестувальників під Радою
Про це він заявив журналістам у рамках участі у відкритті міжнародних змагань підрозділів спецпризначення на Київщині, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Я не думаю, що там буде якийсь напад. Побачимо, що буде по факту», - заявив Руденко, коментуючи рішення Нацполіції про зняття охорони по периметру парламенту.
Як повідомляв Укрінформ, вранці 31 жовтня було знято посилену охорону в урядовому кварталі, де під стінами Верховної Ради два тижні триває мітинг.
Будівлю парламенту по периметру продовжують охороняти близько трьох десятків поліцейських.
Наметове містечко мітингувальників продовжує діяти на частині вулиці Грушевського та в Маріїнському парку. Водночас на площі Конституції встановлено великий намет медіа-центру учасників акції.
У зоні мітингу перебуває близько двохсот мітингувальників, ситуація загалом спокійна.
Акція протесту під Верховною Радою триває з 17 жовтня. Її учасники спочатку вимагали ухвалення законопроектів про зняття депутатської недоторканності, про Антикорупційний суд та про зміну виборчого законодавства. 21 жовтня до вимог мітингувальників додалася ще вимога внести на розгляд парламенту закон про імпічмент президента.
17 жовтня під час зіткнень біля будівлі Верховної Ради постраждало п'ятеро осіб, у тому числі поліцейський.
18 жовтня під будівлею Верховної Ради між мітингувальниками та правоохоронцями також сталися сутички через те, що частина протестувальників привласнила щити Нацгвардії. Частину майна силовикам вдалося повернути, решта ще залишається у мітингувальників.
У п'ятницю, 20 жовтня, частина мітингувальників розійшлась.
Однак політична партія "Рух нових сил" та депутати "Сапопомочі" вирішили продовжувати протестну акцію під парламентом.