Голову ОАСК Вовка вдруге дозволили примусово доставити до суду – ЦПК
Про це інформує Центр протидії корупції, передає Укрінформ.
"Суддя ВАКС Андрій Біцюк вдруге дозволив НАБУ здійснити примусовий привід Павла Вовка до Антикорсуду", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що у понеділок Вовка привести не змогли, бо детективи не знайшли його: він був відсутній як за місцем роботи, так і за всіма відомими місцями проживання.
Наступний привід спробують здійснити на 16 лютого, на 14:00, зазначають у ЦПК.
Натомість, як повідомляв Укрінформ, голова Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк заявляє, що рішення Вищого антикорупційного суду, яким дозволено застосувати до нього примусовий привід на судове засідання, незаконне, і він не збирається його виконувати. Про це Вовк повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.
3 лютого ВАКС дозволив примусово доставити на засідання голову ОАСК Вовка.
15 січня Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання Національного антикорупційного бюро і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та продовжив розслідування справи щодо так званих плівок ОАСК на два місяці - до 17 березня.
23 грудня 2020 року детективи НАБУ вручили особисто голові Окружного адмінсуду Києва Вовку повістку про виклик до Вищого антикорупційного суду на 5 січня. Однак той до суду не прибув.
НАБУ 17 липня 2020 року провело обшуки в приміщеннях Окружного адмінсуду міста Києва та Державної судової адміністрації.
Тоді були оголошені підозри голові ОАСК Вовку, його заступнику та ще п’ятьом суддям цього суду, а також на той момент голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.
За версією слідства, ці особи діяли у межах злочинної організації на чолі з головою ОАСК, яка мала на меті захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою правосуддя та створення штучних перешкод у їхній роботі.
15 серпня генпрокурор Ірина Венедіктова підписала подання до Вищої ради правосуддя про тимчасове відсторонення від посад голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та його колег, проте 1 вересня ВРП повернула його без розгляду.