Щонайменше 14 українських лікарень планують оснастити сонячними панелями

Щонайменше 14 українських лікарень планують оснастити сонячними панелями

Ексклюзив
Укрінформ
Через Фонд енергетичної підтримки України наразі закуповуються фотоелектричні панелі та акумуляторні системи для 14 лікарень з тим, щоб вони могли працювати в ізольованому режимі.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив директор секретаріату Енергетичного співтовариства Артур Лорковський.

"Ми надаємо сонячні системи разом з резервними акумуляторами, щоб у разі потреби вони могли працювати в ізольованому режимі. Міністерство охорони здоров'я спочатку визначило 25 лікарень, і зараз вони працюють над створенням більшого списку. Наразі триває процес закупівлі рішень "під ключ" для 14 лікарень". Це включає не лише необхідне обладнання, але й послуги зі встановлення, щоб забезпечити лікарні повноцінними функціональними системами", - сказав він.

За словами Лорковського, список лікарень, "вочевидь, зростатиме".

"І ми звертаємося до українських компаній, зацікавлених у співпраці шляхом постачання обладнання та надання послуг з монтажу. Від українських компаній надійшло чимало пропозицій, і ми продовжуємо їх приймати. Нові контракти та угоди розроблятимуться у міру того, як міністерство визначатиме більше лікарень, готових до встановлення фотоелектричних панелей та акумуляторних систем", - зазначив директор секретаріату Енергетичного співтовариства.

Читайте також: До кінця року планується оснастити сонячними панелями 300 лікарень - Ляшко

Як повідомляв Укрінформ, у квітні 2022 року за ініціативою єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон Енергетичним співтовариством було створено Фонд енергетичної підтримки України. Донори Фонду – окремі держави, міжнародні компанії та організації. Основним завданням Фонду є допомога енергетичним компаніям оперативно відновлювати пошкоджену або знищену енергетичну інфраструктуру внаслідок російських обстрілів.

Управління Фондом здійснює секретаріат Енергетичного співтовариства – міжнародної організації, ключовою ціллю якої є створення єдиного пан’європейського енергетичного ринку, базованого на правилах та принципах внутрішнього енергоринку ЄС.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-