Загарбники використовують ТОТ Луганщини для утилізації прострочених продуктів

Загарбники використовують ТОТ Луганщини для утилізації прострочених продуктів

Укрінформ
Російські загарбники використовують тимчасово захоплені міста і села Луганської області для утилізації прострочених продовольчих товарів.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.

Через відсутність роботи та засобів існування люди змушені купляти найдешевше. Так, у Краснодон (Сорокине) росіяни привезли партію масла з плямами цвілі, термін придатності якої сплинув 15 квітня.

За словами начальника обласної військової адміністрації Артема Лисогора, "минула доба видалася надскладною і для наших захисників, і для мешканців прифронтових Невського, Стельмахівки та Макіївки, які витримали 101 обстріл: 33 – артилерійських та 68 – мінометних. Невське чотири рази атакували безпілотниками. Місцеві мешканці вимушені були провести увесь день в укриттях".

Як зауважив начальник ОВА, на Куп’янському та Лиманському напрямках сталось 13 бойових зіткнень. Ворог намагався відтіснити Сили оборони з позицій поблизу Стельмахівки, Греківки та Невського, натомість успіху не мав.

Сили оборони відкинули ворога у Серебрянському лісництві. Успішну операцію провели 12-та бригада Національної гвардії "Азов", 95-та Окрема десантно-штурмова бригада, 3-я прикордонна комендатура швидкого реагування бригади Держприкордонслужби "Помста" та інші суміжні підрозділи.

Читайте також: Артилерія та дрони: росіяни вранці вдарили по Нікопольщині

"Розуміючи, що українські безпілотники суттєво впливають на ситуацію не тільки на лінії фронту, а й глибоко у тилу, росіяни почали набирати добровольців для боротьби із нашими БПЛА. Кандидатам пропонують 261 000 рублів на місяць (понад 3000 доларів) та офіційне працевлаштування. Від них вимагається досвід служби в ППО або на зенітних установках, або вміння поводитися з великокаліберними кулеметами", - ідеться в повідомленні.

Як зазначає обладміністрація, у захоплених містах залишились здебільшого асоціальні особистості та люди похилого віку. Попри відсутність елементарних комунальних послуг і загальне зубожіння місцевим жителям продовжують підвищувати тарифи.

1 липня у так званій "ЛНР" щомісячний платіж за неіснуючі комунальні послуги збільшиться в середньому на 10% підкреслили в ОДА.

Як повідомляв Укрінформ, у школах тимчасово захопленої частини Луганщини з 1 вересня працюватимуть 13 вчителів з Росії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-