В тимчасово окупованому Лисичанську через відсутність телефонного зв'язку неможливо викликати «швидку»
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.
За інформацією ОДА, у віддалених районах захопленого росіянами у 2022 році Лисичанська життя практично зупинилося.
Подекуди абонентам відновили газопостачання, після чого про них на два роки забули, зокрема про мешканців багатоповерхівок, розташованих поряд з колишнім заводом ГТВ. Вони вже радіють підвозу технічної води, оскільки питну воду більшості доставляли востаннє ще влітку.
Система централізованого водопостачання, як і опалення, не полагоджена. Відсутній і телефонний зв’язок. Щоб викликати "швидку", доводиться долати від 7 до 10 км. Декому - пішки.
Як зазначає ОДА, на ділянці автошляху між Сіверськодонецьком та Новоайдаром росіяни посилено перевіряють чоловіків. Заявляють, що розшукують особливо небезпечних злочинців.
Але ретельна увага надається, як і завжди, особам призовного віку. Осіння мобілізаційна кампанія у так званій "ЛНР" у розпалі.
За словами начальника обласної військової адміністрації Артема Лисогора, "Лиманська ділянка фронту сьогодні – один із трьох найгарячіших напрямків. Наші військові тримають там оборону, стримують противника і завдають йому суттєвих втрат. Окупанти намагалися атакувати поблизу Новоєгорівки, Новолюбівки, Греківки та Балки Журавки. Били по цих населених пунктах з артилерійського озброєння, спрямовували туди безпілотні літальні апарати".
Як повідомляв Укрінформ, росіяни продовжують примусово паспортизувати жителів тимчасово захопленої частини Луганщини.