У Маріуполі відбувся випуск так званих «блогерів», які просуватимуть кремлівську пропаганду - ЦНС

У Маріуполі відбувся випуск так званих «блогерів», які просуватимуть кремлівську пропаганду - ЦНС

Укрінформ
У тимчасово захопленому Маріуполі відбувся випуск так званих "блогерів", які просуватимуть кремлівську пропаганду.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Центр національного спротиву.

"У Маріуполі відбувся перший випуск "блогерів". Профільну школу для навчання "спеціалістів", які просуватимуть кремлівську пропаганду на ТОТ України, окупанти організували буквально два тижні тому. І вже випустили 30 дипломованих "фахівців" зі створення фейків та поширення російських наративів", - ідеться у повідомленні.

Також російські загарбники провели майстер-клас із кремлівської пропаганди для дітей у тимчасово захопленому Алчевську.

Колаборантка - редакторка місцевої газети "Огні" Юлія Черепніна поділилася принципами путінської журналістики, навчаючи, як маніпулювати свідомістю людей, які опинилися на тимчасово захоплених військами РФ територіях.

Метою таких навчань є формування у молодого покоління сприйняття, яке відповідало б інтересам агресора, що має серйозні наслідки для майбутнього українського суспільства, зазначили у ЦНС.

Ці дії свідчать про систематичний підхід до пропаганди та дезінформації, націлений на знищення української ідентичності.

Читайте також: Росіяни завозять до Маріуполя іноземних пропагандистів - Центр нацспротиву

Центр національного спротиву наголошує, що маніпуляція правдою та виправдання злочинів російських загарбників не залишаться без наслідків. Кожен свідомий громадянин може сприяти виявленню таких псевдожурналістів.

«Якщо у вас є інформація про них, а також про ворога чи його спільників, будь ласка, повідомте на цей ресурс. Анонімність гарантовано», - заявили у ЦНС.

Як повідомляв Укрінформ, у Державній прикордонній службі України заявили про виявлення і блокування російського сайту, який дублював рубрики й новини, що публікує прикордонне відомство України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-