Регіональний директор GIZ відвідав відремонтовану за підтримки U-LEAD школу в Чернігові
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сторінку Програми «U-LEAD з Європою» у Фейсбуці.
«Наґель дізнався про наслідки російської окупації та бойових дій на Чернігівщині, а також побував на низці об’єктів, у різний час пошкоджених російськими обстрілами. Серед іншого, його поїздка включала експертне обговорення щодо нагальних потреб Чернігівводоканалу та візит до школи №3», - йдеться у повідомленні.
З великим інтересом Наґель оглянув клас робототехніки, спортзал та укриття школи.
Регіональний директор GIZ також у межах свого візиту в Україну має намір відвідати Київську область.
У цій робочій поїздці його супроводжували директор GIZ-Україна Даніель Буше та директор Програми U-LEAD Бастіан Файгель.
«Для нас дуже важливо підтримати стійкість українських громад. І підтримка шкіл у відновленні належних умов для навчання дітей є частиною всіх тих ініціатив, які пропонує «U-LEAD з Європою», - наголосив Файгель.
На початку жовтня директор GIZ Буше також відвідав відремонтовану за підтримки U-LEAD Чернігівську загальноосвітню школу І-III ступенів №3.
Як повідомлялося, 19 серпня Росія завдала ракетного удару по Чернігівському драматичному театру. Унаслідок удару було пошкоджено чимало будівель поруч, в тому числі Чернігівську школу. Тоді Програма «U-LEAD з Європою» швидко запустила додаткову підтримку пошкодженої школи.
У травні «U-LEAD з Європою» розпочала реалізацію ініціативи «Відновлення місцевих шкіл для стійкості», спрямованої на надання конкретної підтримки відібраним громадам, що постраждали від війни, шляхом фінансування їхніх індивідуальних підходів із відновлення доступу до освіти. Проєкт є частиною Шкільної ініціативи "U-LEAD з Європою". Чернігівська школа №3 була долучена до цього процесу. Заклад навесні прийняв у своїх стінах делегацію високого рівня зі Служби зовнішньополітичних інструментів Єврокомісії та зміг вразити її інноваційністю, безпечними просторами для дітей, цифровізацією та креативністю.
Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.
Фото: U-LEAD з Європою