У Канаді попередили про екзистенційну загрозу дезінформації для демократій

У Канаді попередили про екзистенційну загрозу дезінформації для демократій

Укрінформ
Дезінформація наражає демократичні суспільства на екзистенційну загрозу, якщо їй не протидіяти.

Як повідомляє кореспондент Укрінформ, таку думку висловила очільниця громадської комісії з питань іноземного втручання у федеральні виборчі процеси й демократичні інституції Канади Марі-Хосе Хог.

“Дезінформацію важко виявити й протидіяти, оскільки доступні технології розвиваються дуже стрімко. Вона - шкідлива, потужна й становить серйозну загрозу для канадської демократії”, - заявила Хог.

На її переконання, у разі неспроможності Канади ефективно протидіяти дезінформації, “вона здатна спотворити наш дискурс, змінити погляди й сформувати суспільство”. “Не буде перебільшенням сказати, що на цьому роздоріжжі інформаційні маніпуляції (іноземні чи ні), становлять найбільшу загрозу нашій демократії. Це - екзистенційна загроза”, - наголосила вона.

Читайте також: Прем’єр Іспанії звинувачує техномільярдерів у підриві демократії за допомогою соцмереж

Нагадаємо, цю громадську комісію було сформовано минулого року після появи у ЗМІ інформації про нібито неправомірну підтримку Китаєм щонайменше 11 кандидатів у депутати під час федеральних виборів 2019 року.

Як повідомляв Укрінформ, російські спецслужби пропонують 3000-4000 євро за поширення контенту, що містить дезінформацію, щоб вплинути на майбутні президентські вибори у Польщі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: