Росію залишили в «чорному списку» ЄС як неблагонадійну податкову юрисдикцію

Росію залишили в «чорному списку» ЄС як неблагонадійну податкову юрисдикцію

Укрінформ
Росія залишається у переліку з 11-ти країн, які у ЄС розглядають в якості «юрисдикцій, що не співпрацюють у податкових питаннях». Це означає відсутність у цих країнах належних стандартів управління, які забезпечують прозорість податкової системи, запобігають шахрайствам з податками та спробам уникати оподаткування.

Як повідомляє Укрінформ, така інформація оприлюднена сьогодні на сайті Європейської комісії.

«Країни-члени сьогодні оновили перелік ЄС, до якого входять юрисдикції, що не співпрацюють у податкових питаннях... Жодних нових юрисдикцій не було додано до цього переліку, який включає 11 юрисдикцій з числа третіх країн: Американське Самоа, Анґілья, Фіджі, Гуам, Палау, Панама, Російська Федерація, Самоа, Тринідад і Тобаго, Віргінські острови США та Вануату», – йдеться у повідомленні.

Відео дня

Ще 8 юрисдикцій наразі мають та виконують чинні зобов’язання із покращення податкової системи. До таких країн належать Антигуа і Барбуда, Беліз, Британські Віргінські Острови, Бруней-Даруссалам, Есватіні, Сейшельські Острови, Туреччина та В'єтнам. ЄС уважно стежить за виконанням цих зобов’язань у визначені терміни.

Читайте також: Євросоюз готує зміни фіскальних правил для сприяння оборонним інвестиціям - Польське головування в ЄС

«Головним завданням цього переліку ЄС є заохочення юрисдикцій до виконання стандартів якісного податкового управління, запобігання податковому шахрайству, порушенням та уникненню оподаткування по усьому світу. Список формується на ретельному процесі скринінгу та оцінки, а також на процесі моніторингу на основі чітких та міжнародно прийнятних критеріїв. В результаті багато юрисдикцій здійснюють рішучі кроки для зупинення шкідливих податкових практик та для вдосконалення глобальної податкової прозорості», - наголошується в інформації, що була поширена Європейською комісією.

Читайте також: ЄС прийматиме рішення щодо безпеки та санкцій проти Росії незалежно від США - Домбровскіс

Як повідомлялося, ЄС оновлює згаданий перелік двічі на рік, на основі змін у податковій політиці та у залежності від рівня співробітництва з боку «проблемних» юрисдикцій.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: