Трамп хоче переговорів із Росією та Китаєм про денуклеаризацію

Трамп хоче переговорів із Росією та Китаєм про денуклеаризацію

Укрінформ
Президент США Дональд Трамп заявив про бажання розпочати переговори з Росією і Китаєм щодо взаємного скорочення ядерних озброєнь.

Про це він заявив у четвер під час зустрічі з журналістами в Білому домі, передає кореспондент Укрінформу.

«Я дуже хотів би розпочати ці переговори (про денуклеаризацію – ред.)», - зазначив Трамп.

Відео дня

У цьому контексті він зазначив, що величезний ядерний арсенал має Росія. Крім того, Китай може наздогнати її протягом чотирьох-п’яти наступних років.

Трамп підкреслив, що потужність ядерної зброї є божевільною. Тож, за його словами, «було б чудово, якби всі позбулися ядерної зброї».

Читайте також: Майже половина експертів допускає застосування ядерної зброї до 2035 року - Atlantic Council

Як повідомляв Укрінформ, після неоднозначних заяв з боку нової адміністрації США щодо ситуації безпеки в Європі та зобов’язань Америки в рамках НАТО президент Франції Емманюель Макрон заявив, що відкриває дебати про захист союзників на європейському континенті французькими ядерними силами стримування.

Фото: Pool

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: