Європарламентар застерігає від квапливого перемир'я з Путіним
Лідер групи Європейської народної партії в Європарламенті Манфред Вебер закликав не квапитися укладати короткострокову угоду з Путіним щодо миру в Україні.
04 січня 2025
Лідер групи Європейської народної партії в Європарламенті Манфред Вебер закликав не квапитися укладати короткострокову угоду з Путіним щодо миру в Україні.
03 січня 2025
Ліберальна партія NEOS виходить з переговорів з консервативною Австрійською народною партією (ÖVP) та Соціал-демократичною партією Австрії (SPÖ) щодо створення урядової коаліції.
01 січня 2025
2025 рік буде для України складнішим навіть за 2022-й. Багато викликів як на полі бою, так і на геополітичній арені, а також внутрішній
31 грудня 2024
Чи є ймовірність того, що 2025-й стане останнім роком війни в Україні? Так, це справді можливо, причому такий сценарій можна назвати цілком реалістичним, вважає генерал Романенко
24 грудня 2024
Про посередництво Ватикану в потенційних мирних перемовинах Києва та Москви ніхто не просив.
23 грудня 2024
Задля переговорів про повернення тимчасово окупованих територій України потрібно змусити Росію відступити від її позиції ніколи не вести перемовини про те, що вона вважає своїм.
21 грудня 2024
Для того, щоб розпочалися реальні мирні переговори хоча б про припинення вогню, спочатку треба зупинити російський наступ на Донеччині
Глави оборонних відомств України і США у телефонній розмові обговорили розвиток ситуації на фронті, перспективи продовження військової підтримки нашої країни, а також підготовку до зустрічі у форматі «Рамштайн».
20 грудня 2024
Президент Володимир Зеленський затвердив склад делегації для участі у переговорах з Європейським інвестиційним банком щодо укладення фінансової угоди у межах проєкту "Впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112 з урахуванням потреб осіб з інвалідністю".
Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Литви Гінтаутасом Палуцкасом та урядом, який після затвердження Сеймасом здійснив перший в історії двох країн візит в Україну в повному складі.
19 грудня 2024
Українці наразі перебувають у процесі, коли необхідно прийняти вкрай важливе рішення - продовжувати боротьбу, або ж вести переговори про встановлення миру, і адміністрація Байдена прагне забезпечити Україну найсильнішими позиціями.
Чим більше диктатор віддалений від народу, тим більш пафосно він імітує близькість до нього.
Єдиний шлях для досягнення справедливого і тривалого миру в Україні - надання їй такої економічної та військової допомоги, яка дозволить вести переговори з позицій сили та змусити Росію долучитися до переговорного процесу.
Нині в Україні немає миру, бо його не прагнуть у Російській Федерації і лідер РФ Володимир Путін не хоче вести мирні перемовини.
Міжнародні партнери надають суттєву допомогу, щоб Україна могла вистояти проти агресії РФ, і наша країна докладе всіх зусиль, аби наступного року бути достатньо сильною для справедливого завершення війни шляхом дипломатії.
Президент України оцінив як «дуже хорошу» зустріч, що відбулася у середу ввечері з європейськими лідерами в брюссельській резиденції генерального секретаря НАТО Марка Рютте.
Володимир Зеленський і генеральний секретар НАТО Марк Рютте на зустрічі у Брюсселі обговорили посилення ППО України та способи забезпечити надійний мир для нашої країни.
18 грудня 2024
Президенти України та Франції на зустрічі обговорили ключові пріоритети для подальшого зміцнення позицій України в захисті від російської агресії.
Кіт Келлог, кандидат на посаду спецпредставника США з питань України і Росії в команді Дональда Трампа, вважає, що обидві країни готові до переговорів, для яких настав гарний момент.
Президент Володимир Зеленський заявив, що ключовими темами переговорів у Брюсселі протягом двох днів будуть безпекові гарантії, посилення української армії та надання систем протиповітряної оборони.
Китай може долучитися до процесу встановлення умов справедливого миру в Україні, однак Пекін не має відігравати провідну роль перемовника.
Саме Україні, яка веде боротьбу з російською агресією, належить вирішувати, коли саме розпочинати переговори для врегулювання конфлікту.
Керівник New Geopolitics Research Network Михайло Самусь - про мир через силу: що це таке, яка нам потрібна сила, щоби впевнено говорити про мир
Європейський Союз планує відкрити кластери в межах переговорів з Україною про її входження до ЄС упродовж наступного року на підставі продемонстрованих Україною досягнень на шляху до членства.
17 грудня 2024
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна нікому не делегує мандат для перемовин з Росією, водночас сідати за стіл переговорів можна лише узгодивши план дій та перебуваючи в сильній позиції.
Посол Італії в Україні Карло Формоза вважає, що президентство Дональда Трампа зможе запустити динаміку переговорів щодо миру в Україні.
Білий дім підтвердив принцип «Нічого про Україну без України» й підкреслив, що Президент Зеленський сам має вирішувати, коли і за яких умов проводити переговори, а президент Байден допомагатиме цьому до самого завершення своєї каденції.
16 грудня 2024
Міністерство закордонних справ України з подивом сприйняло заяву посадовця білоруського зовнішньополітичного відомства про те, що Республіка Білорусь буцімто претендує на “місце за столом мирних переговорів”, де вона прагне отримати якісь “гарантії безпеки”.
Президент Угорщини сподівається, що «миротворча місія» Будапешта щодо «перемир'я в Україні» буде успішною та що вона принесе результати «на які чекає вся Європа».
Зараз треба «швидко підштовхнути» Україну і Росію, щоб вони сіли за стіл переговорів», аби зупинити кровопролиття. Військове вирішення конфлікту «виявилося повністю нереалістичним».
реклама