Меркель визнала, що перешкоджала вступу України в НАТО через страх перед Росією
Колишня канцлерка ФРН Ангела Меркель, якій дорікають, що саме вона загальмувала шлях України в НАТО, вважає, що така її політика була правильною.
21 листопада 2024
Колишня канцлерка ФРН Ангела Меркель, якій дорікають, що саме вона загальмувала шлях України в НАТО, вважає, що така її політика була правильною.
19 листопада 2024
Президент Володимир Зеленський заявив, що для вступу України до НАТО не вистачає політичної волі партнерів.
17 листопада 2024
Україна й НАТО узгодили алгоритм дій у межах фінального етапу створення спільного центру з аналізу, підготовки та освіти JATEC.
15 листопада 2024
Міністр оборони Рустем Умєров обговорив із представниками Комітету закордонних справ та оборони парламенту Королівства Норвегія кроки для наближення України до НАТО та подальшу підтримку української оборонної галузі.
13 листопада 2024
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга обговорив із виконувачем обов'язків заступника генерального секретаря НАТО Борисом Руге зміцнення протиповітряної оборони та захист критичної інфраструктури України.
12 листопада 2024
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга на доручення Президента Володимира Зеленського 12-13 листопада відвідає Брюссель, де проведе низку двосторонніх переговорів з високопосадовцями ЄС і НАТО.
01 листопада 2024
Запрошення України до Північноатлантичного альянсу показало б Росії, яка розуміє лише силу, що вона не має права вето на дії союзників.
Норвегія підтримує набуття незабаром Україною повноправного членства в НАТО.
Підтримка майбутнього повноправного членства України постійно зростає серед членів Північноатлантичного альянсу.
31 жовтня 2024
Канада підтримує запрошення України до Північноатлантичного альянсу й надання їй з часом повноцінного членства.
29 жовтня 2024
Запрошення України до НАТО могло б покласти край імперським амбіціям Росії та довести, що у сучасному світі автократії не можуть перемогти демократичний устрій, тож для країн Заходу було б розсудливим кроком надіслати Україні таке запрошення до членства в Альянсі.
28 жовтня 2024
Президент Володимир Зеленський в Ісландії під час зустрічі із прем’єр-міністром Б’ярні Бенедіктссоном обговорив інвестиції в оборонне виробництво та підтримку України на шляху до НАТО.
26 жовтня 2024
Якнайшвидше запрошення України до Північноатлантичного альянсу є прийнятним і необхідним для Києва саме на цьому етапі, адже покращить безпекову ситуацію.
25 жовтня 2024
Шлях України до членства в НАТО не має піддаватися сумніву.
Канцлер ФРН не бачить можливості вже зараз запрошувати Україну до НАТО – на його думку, країна у стані війни «однозначно не може стати членом» Альянсу.
24 жовтня 2024
Інформація у ЗМІ про те, що сім країн виступають проти запрошення України до НАТО, не відповідає дійсності.
Німеччина і США є одними з найбільших держав, які не поспішають запрошувати Україну в НАТО, але є кілька інших країн, які також не підтримують це рішення.
23 жовтня 2024
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук провів зустріч із прем’єркою Латвії Евікою Сілінею, де обговорили європейську та євроатлантичну інтеграцію України.
22 жовтня 2024
Україні важливо домагатися виконання тих пунктів Плану перемоги, які досяжні вже тепер, а суперечки про запрошення до НАТО можуть полегшити критику всіх наступних пунктів для тих, хто налаштований саме на критику.
21 жовтня 2024
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук на зустрічі з прем’єр-міністром Литовської Республіки Інгрідою Шимоніте подякував за проактивну й ефективну співпрацю і закликав підтримувати євроатлантичну інтеграцію України на міжнародній арені.
20 жовтня 2024
У НАТО переконані, що Україна вже ступила на «невідворотну стежку», яка приведе її до вступу до Північноатлантичного альянсу, але їй спочатку потрібно вирішити питання відновлення суверенітет над своїми територіями.
18 жовтня 2024
У питанні отримання запрошення на вступ до НАТО скепсис залишився у Німеччини, а позиція Сполучених Штатів є ближчою, ніж раніше.
Під час дискусій щодо запрошення України до НАТО не було жодних противників вступу України до Альянсу.
17 жовтня 2024
Генсек НАТО Марк Рютте заявив, що НАТО працює з Україною, дедалі більше наближаючи її до членства в Альянсі.
Президент Володимир Зеленський наголосив, що запрошення України до членства в НАТО має продемонструвати, що не Путін змінює курс всього світу, а навпаки - весь світ готовий змінювати агресора, який починає жити поза світовими правилами.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що не виключає, що Україна приєднається до Альянсу як його 33-й або 34-й член, але не дав чіткої відповіді на запитання журналістів, чи можливе запрошення України до Альянсу в найближчому майбутньому.
16 жовтня 2024
Вашингтон зберігає тверду позицію, що Україна прямує «незворотнім шляхом» до членства в Північноатлантичному альянсі, однак можливість короткострокового запрошення України до НАТО поки офіційно не розглядається.
11 жовтня 2024
Посол США в Україні у 2006-2009 роках Вільям Тейлор закликав Вашингтон та інших союзників надати Україні членство в НАТО, оскільки від цього, зокрема, залежить безпека Європи.
Якими можуть бути формати запрошення України до НАТО вже сьогодні, за активної фази війни?
09 жовтня 2024
Україна має всі шанси на вступ до НАТО, і країни Європи також шукають шляхи до її участі в Альянсі.
реклама