На шляху до НАТО Україні потрібно заручитися гарантіями безпеки з боку США і ЄС - Зеленський
На шляху до НАТО Україні потрібно заручитися гарантіями безпеки з боку США і ЄС.
19 грудня 2024
На шляху до НАТО Україні потрібно заручитися гарантіями безпеки з боку США і ЄС.
14 грудня 2024
Українська держава прагне отримати гарантії безпеки, і наразі НАТО є єдиною структурою, яка здатна це забезпечити.
12 грудня 2024
Президент Чорногорії Яков Мілатович вірить, що кожна нація має право обирати своє майбутнє й Україна із часом стане членом НАТО.
11 грудня 2024
Якщо метою є реально закінчити війну, Україна має отримати запрошення в НАТО.
04 грудня 2024
Під час засідання Ради Україна-НАТО (РУН) у Брюсселі союзники по Альянсу позитивно оцінили зусилля України у виконанні Річної національної програми - плану України на шляху до членства в НАТО.
Україна не бачить для себе жодних альтернативних гарантій безпеки, окрім повноправного членства у НАТО.
03 грудня 2024
Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок ухилилася від коментаря про небажання канцлера ФРН Шольца говорити про членство України в НАТО.
01 грудня 2024
Україна хотіла б отримати рекомендацію міністрів закордонних справ країн - членів НАТО, які зустрічатимуться 3 грудня в Брюсселі, щодо запрошення в Альянс.
Найкращими гарантіями безпеки для України є членство в ЄС і НАТО. Однак Україна не погодиться на запрошення в НАТО частини території.
26 листопада 2024
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук провів переговори із спікером Палати громад парламенту Канади Ґреґом Фергюсом.
Європа має зняти всі обмеження на застосування ЗСУ західної зброї, посилити санкції проти РФ і надати України гарантії безпеки, забезпечивши її майбутнє членство в НАТО.
21 листопада 2024
Колишня канцлерка ФРН Ангела Меркель, якій дорікають, що саме вона загальмувала шлях України в НАТО, вважає, що така її політика була правильною.
19 листопада 2024
Президент Володимир Зеленський заявив, що для вступу України до НАТО не вистачає політичної волі партнерів.
17 листопада 2024
Україна й НАТО узгодили алгоритм дій у межах фінального етапу створення спільного центру з аналізу, підготовки та освіти JATEC.
15 листопада 2024
Міністр оборони Рустем Умєров обговорив із представниками Комітету закордонних справ та оборони парламенту Королівства Норвегія кроки для наближення України до НАТО та подальшу підтримку української оборонної галузі.
13 листопада 2024
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга обговорив із виконувачем обов'язків заступника генерального секретаря НАТО Борисом Руге зміцнення протиповітряної оборони та захист критичної інфраструктури України.
12 листопада 2024
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга на доручення Президента Володимира Зеленського 12-13 листопада відвідає Брюссель, де проведе низку двосторонніх переговорів з високопосадовцями ЄС і НАТО.
01 листопада 2024
Запрошення України до Північноатлантичного альянсу показало б Росії, яка розуміє лише силу, що вона не має права вето на дії союзників.
Норвегія підтримує набуття незабаром Україною повноправного членства в НАТО.
Підтримка майбутнього повноправного членства України постійно зростає серед членів Північноатлантичного альянсу.
31 жовтня 2024
Канада підтримує запрошення України до Північноатлантичного альянсу й надання їй з часом повноцінного членства.
29 жовтня 2024
Запрошення України до НАТО могло б покласти край імперським амбіціям Росії та довести, що у сучасному світі автократії не можуть перемогти демократичний устрій, тож для країн Заходу було б розсудливим кроком надіслати Україні таке запрошення до членства в Альянсі.
28 жовтня 2024
Президент Володимир Зеленський в Ісландії під час зустрічі із прем’єр-міністром Б’ярні Бенедіктссоном обговорив інвестиції в оборонне виробництво та підтримку України на шляху до НАТО.
26 жовтня 2024
Якнайшвидше запрошення України до Північноатлантичного альянсу є прийнятним і необхідним для Києва саме на цьому етапі, адже покращить безпекову ситуацію.
25 жовтня 2024
Шлях України до членства в НАТО не має піддаватися сумніву.
Канцлер ФРН не бачить можливості вже зараз запрошувати Україну до НАТО – на його думку, країна у стані війни «однозначно не може стати членом» Альянсу.
24 жовтня 2024
Інформація у ЗМІ про те, що сім країн виступають проти запрошення України до НАТО, не відповідає дійсності.
Німеччина і США є одними з найбільших держав, які не поспішають запрошувати Україну в НАТО, але є кілька інших країн, які також не підтримують це рішення.
23 жовтня 2024
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук провів зустріч із прем’єркою Латвії Евікою Сілінею, де обговорили європейську та євроатлантичну інтеграцію України.
22 жовтня 2024
Україні важливо домагатися виконання тих пунктів Плану перемоги, які досяжні вже тепер, а суперечки про запрошення до НАТО можуть полегшити критику всіх наступних пунктів для тих, хто налаштований саме на критику.
реклама