В Україні наразі не йдеться про повну заборону Телеграму, але його треба регулювати - Герасим’юк
В Україні наразі не йдеться про повну заборону популярної соціальної мережі «Телеграм», але працюють над запровадженням процедур її регулювання.
18 жовтня 2024
В Україні наразі не йдеться про повну заборону популярної соціальної мережі «Телеграм», але працюють над запровадженням процедур її регулювання.
04 вересня 2024
Хвиля дезінформації у країнах Європи піднялася після того, як Росія вдерлася на територію України. Одним із найбільших джерел дезінформації є Телеграм.
24 квітня 2024
Тема ставлення суспільства до ветеранів та військовослужбовців зазнає трансформації, яка може бути травматичною для українських захисників, тому Нацрада з питань телебачення та радіомовлення розробила пропозиції до критеріїв віднесення інформації до дискримінаційної стосовно ветеранів та учасників війни.
25 січня 2024
Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підписали Меморандум про взаєморозуміння, співпрацю та обмін інформацією.
08 листопада 2023
Представники органів влади, ЗМІ та громадських організацій обговорили основні критерії запобігання і недопущення в медіа дискримінації осіб за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.
08 жовтня 2023
У ході низки заходів, пов’язаних із темою діяльності медіа, присутні відзначали, що ситуація щодо безпеки журналістів погіршується по всій Європі.
06 жовтня 2023
Під час конференції «Перо сильніше за меч? Відповідь на сучасні виклики свободі слова та безпеці журналістів», яка відбувається у Ризі 5-6 жовтня, Рада Європи запровадить п'ятирічну програму із захисту журналістів.
04 жовтня 2023
Медіарегулятори Латвії, Литви, Польщі, Румунії та України підписали у Варшаві Декларацію про співпрацю і взаємну підтримку в боротьбі з дезінформацією.
26 вересня 2023
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення разом із профільними відомствами активно пропрацьовує питання стосовно регулювання Телеграму, який росіяни та нині заборонені в Україні медіа активно використовують для поширення своїх наративів.
Українське суспільство складається з різних, але рівних людей, і в ньому не місце мові ворожнечі. Медійники мають зважати на те, що Росія зараз досить активно намагається використати механізм для розсварення між спільнотами в Україні.
02 серпня 2023
Перший етап розробки бази даних із відомостями про ліцензіатів і реєстрантів у сфері медіа орієнтовно завершать у вересні цього року.
01 серпня 2023
Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк анонсувала створення словника "небажаної" лексики для висвітлення у ЗМІ чутливих тем, що стане складовою формування медіапростору, вільного від дискримінації.
07 липня 2023
Український медіарегулятор має затвердити ще 11 підзаконних актів на виконання закону «Про медіа», пов'язаних зі стратегією Нацради.
Український медіарегулятор разом із Незалежною асоціацією мовників готує аналіз медіаринку, який ляже в основу стратегії Нацради на прийдешні три роки.
Український медіарегулятор проводить консультації з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини стосовно питань забезпечення медіасервісів для людей з інвалідністю.
06 липня 2023
Нинішній розвиток Суспільного дає надію, що після перемоги в Україні постане власний аналог найкращих зразків суспільних мовників у світі.
У вересні відбудеться зустріч дев'яти медіарегуляторів східноєвропейських країн з метою створення стратегії боротьби проти російської пропаганди.
Український медіарегулятор планує підписати з Міністерством освіти і науки меморандум про співпрацю у галузі медіаграмотності.
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла зміни в штатний розпис, щоб відновити роботу представництва у Автономній Республіці Крим та місті Севастополь.
Після війни прагнемо отримати власний аналог найкращих суспільних мовників у світі
17 березня 2023
Українська делегація, яка взяла участь у 67-й сесії «ООН-Жінки», розповіла про воєнні злочини росії проти жінок і дітей на тимчасово захоплених територіях.
24 листопада 2022
Втрати українських медійників через війну становлять щонайменше 463 млн грн: понад 80 компаній частково втратили обладнання, ще 20 - повністю. Міжнародні партнери долучаються до відновлення вітчизняного мовлення, зокрема у Херсоні.
28 жовтня 2022
Законопроєкт "Про медіа", який нині готується до другого читання у Верховній Раді, передбачає внесення змін до низки інших законодавчих актів, зокрема до Виборчого кодексу і Закону "Про всеукраїнський референдум".
05 жовтня 2022
Україна вже застосовує досвід Латвії у сфері регулювання телерадіомовлення, наступним кроком може стати співпраця з Молдовою.
15 вересня 2022
На звільнених територіях відновили мовлення 27 телерадіокомпаній, водночас на Харківщину повертається телемарафон "Єдині новини".
31 серпня 2022
Передання Нацраді функцій щодо формування списків артистів з рф, що загрожують нацбезпеці, має на меті впровадження цивілізованого процесу їх складання.
02 серпня 2022
Законопроєкт про медіа не стосується журналістської діяльності.
Український медіарегулятор повинен просувати справжню культуру незалежності.
2 серпня о 13.00 - брифінг на тему: “Як Україна виконуватиме вимоги Європейського Союзу щодо кандидатства в медіасфері”.
30 червня 2022
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення продовжить працювати над тим, що якомога більше каналів з російською пропагандою було заблоковано.
реклама