Рада підтримала законопроєкт про заходи безпеки у школах і ліцеях
Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт, спрямований на посилення безпеки дітей у закладах загальної середньої освіти.
21 листопада 2024
Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт, спрямований на посилення безпеки дітей у закладах загальної середньої освіти.
19 листопада 2024
Внутрішня безпека має стати конкурентною перевагою України.
16 листопада 2024
Під час зустрічі Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля із міністром закордонних справ Японії Такеші Іваєю Україна та Японія підписали угоду про посилення співпраці у сфері безпеки інформації.
08 жовтня 2024
Україна і Японія досягли домовленостей по суті щодо угоди про захист інформації, яка зміцнить безпеку обох держав.
20 вересня 2024
Верховна Рада пропонує покласти відповідальність у вигляді деанонімізації на власників Телеграм-каналів, які, зокрема, розповсюджують російську пропаганду.
19 вересня 2024
19 вересня у приміщенні «Укрінформ» відбулась презентація дослідження діяльності Telegram-каналу «НачШтабу», який шпигував за Силами оборони України
13 вересня 2024
Після закінчення війни Росія не припинить спроби впливу на українське суспільство, поширення пропаганди, намагання внести конфлікти в українське суспільство, а вкладатиме ще більше ресурсів і зусиль у те, щоб атакувати культурно та інформаційно.
28 липня 2024
Міністри оборони США, Японії та Південної Кореї підписали в неділю документ про тристоронню співпрацю у сфері безпеки.
01 липня 2024
Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала блоки, які є ключовими для кожної з безпекових угод
13 червня 2024
Президенти України і США Володимир Зеленський і Джо Байден підписали двосторонню безпекову угоду, що передбачає підтримку України зараз, а також у довгостроковій перспективі з метою посилення можливостей стримування потенційної агресії у майбутньому.
27 травня 2024
Гендиректор Укрінформу Сергій Череватий - про роль національного агентства як базового джерела достовірної інформації
11 травня 2024
Президент Володимир Зеленський уповноважив першого заступника голови Служби безпеки України Сергія Андрущенка підписати угоду з Канадою про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом.
21 квітня 2024
Міністерство оборони України ухвалило наказ щодо затвердження основних засад інформаційної безпеки та кібербезпеки в інформаційно-комунікаційних системах.
19 квітня 2024
Урядовці спільно з підприємцями працюють над поверненням західних компаній в Україну, причиною вагань іноземних компаній є брак інформації.
17 квітня 2024
Російська Федерація намагається просувати наратив, що відбулася анексія Криму.
Для підвищення рівня кібербезпеки громадян України стартує інформаційно-освітня кампанія.
16 квітня 2024
16 квітня о 15:00 відбудеться презентація дослідження «Виявлення та аналіз російських інформаційних загроз на тему корупції в українському медіапросторі».
15 квітня 2024
Російський флот, його провокативні дії проти мирних кораблів у Чорному морі становлять ризик для безпеки, тому Болгарія створила робочу групу, яка буде займатися безпекою в Чорноморському регіоні.
12 квітня 2024
За участі Міністерства культури та інформаційної політики було розроблено проєкт із блокування ворожого сигналу спеціальними технічними пристроями.
09 квітня 2024
Працівники медіа відіграють ключову роль у боротьбі з російським інформаційним впливом.
08 квітня 2024
У Люксембурзі відбулося друге засідання Керівної групи ІТ-коаліції, під час якої учасники ознайомилися зі статусом поточних закупівель та пріоритетами на 2024 рік.
02 квітня 2024
Ізраїль ухвалив тимчасовий закон про заборону іноземних ЗМІ, які загрожують національній безпеці країни. Через це ймовірне блокування каналу Al Jazeera.
Контроль над інфопростором є критично важливим під час війни
08 березня 2024
У Міністерстві культури та інформаційної політики відбулась нарада щодо виконання Стратегії інформаційної безпеки.
05 березня 2024
Союзники із країн НАТО закликають Німеччину ретельніше ставитися до секретної інформації, аби уберегти її від розголошення.
19 лютого 2024
Глави урядів Японії та України домовилися розпочати офіційні переговори щодо укладання двосторонньої угоди про захист інформації.
15 лютого 2024
Для України тема безпеки журналістів є пріоритетом, держава розглядає інформбезпеку не лише через призму боротьби з дискримінацією, а й у контексті захисту прав громадян на отримання інформації.
14 лютого 2024
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки підготував видання «Як російський інформаційний корабель пішов на… Наративи пропаганди під час повномасштабної війни», де зібрано ключові матеріали російських «вкидів» за період збройної агресії РФ.
09 лютого 2024
Абсолютної гарантії від цифрових закладок не існує, тому будьте завжди уважними й обачними
25 січня 2024
Найбільше інформаційних атак, зафіксованих у Європі протягом року, було спрямовано проти України та Президента Володимира Зеленського.
реклама