На платформі CodeUA зареєструвалися вже 220 компаній - Федоров
На платформі технологічних компаній CodeUA з моменту запуску зареєструвалися вже 220 вітчизняних IT-компаній.
19 листопада 2024
На платформі технологічних компаній CodeUA з моменту запуску зареєструвалися вже 220 вітчизняних IT-компаній.
18 листопада 2024
Міністерство оборони планує поширювати та машстабувати інноваційну ІТ-систему для управління тиловими потребами Збройних сил України DOT-Chain.
Платформа технологічних компаній CodeUA за перші години роботи привернула увагу понад 50 тисяч потенційних клієнтів з усього світу.
15 листопада 2024
Підрозділ передового досвіду роботизованих операцій Центру інновацій та розвитку оборонних технологій Міноборони аналізуватиме досвід роботизованих операцій на полі бою.
13 листопада 2024
Міністерство цифрової трансформації спільно з Львівським ІТ-кластером запустили платформу технологічних компаній CodeUA, яка допоможе іноземним клієнтам знайти українських підрядників.
01 листопада 2024
Північна Корея і Росія цього тижня провели у Пхеньяні спільну виставку технологічних продуктів, на якій ІТ-підприємства двох країн обмінялися досвідом розвитку високих технологій та представили власні інноваційні продукти і науково-технічні розробки.
18 жовтня 2024
Швеція приєднується до ІТ-коаліції та працює над переданням Україні двох літаків дальнього радіолокаційного виявлення.
12 вересня 2024
Adobe представила модель штучного інтелекту для створення коротких відео із текстів і картинок, яка буде доступна користувачам до кінця 2024 року.
11 вересня 2024
Державний оператор тилу (ДОТ) презентував DOT-Chain – інноваційну ІТ-систему для управління забезпеченням ЗСУ, яка в чотири рази прискорить процес оплати постачальникам за продукти харчування для війська.
08 вересня 2024
Регулювання ШІ має включати механізми відповідальності та прозорості, щоб гарантувати, що технології служать на благо суспільства, а не створюють загрозу для його основних прав та свобод
07 вересня 2024
У центральній частині Німеччини серйозний збій в ІТ-системах призвів до значних збоїв у роботі німецької залізниці.
Необхідно використовувати цифрові технології для більшого привернення уваги до нематеріальної культурної спадщини.
Іспанія у рамках зустрічі Контактної групи з оборони України у форматі «Рамштайн» підписала декларацію про наміри й таким чином доєдналась до української ІТ-коаліції.
04 вересня 2024
Організації громадянського суспільства у спільній заяві вимагають прийняття всеосяжного законодавства про заборону шпигунського програмного забезпечення на всій території ЄС, посилаючись на часті зловживання та недостатнє регулювання.
30 серпня 2024
Україна хоче залучити виробників зброї до розробки ефективного лазерного наведення, ШІ для рою дронів, власних систем залпового та дешевих ракет.
28 серпня 2024
Американська корпорація Apple пішла на рідкісний крок, скоротивши близько 100 робочих місць у групі, що займалася цифровими послугами, це є частиною зміни пріоритетів у критично важливому підрозділі компанії.
18 серпня 2024
Центральний банк Лівії оголосив у неділю, що призупиняє усі операції після викрадення керівника відділу інформаційних технологій Мусаба Мсаллема у Триполі.
За перше півріччя 2024 року компанії-резиденти Дія.City сплатили 8,4 млрд гривень податків, що майже дорівнює сумі, сплаченій за весь минулий рік.
За грантові кошти міжнародного фонду Aliph Foundation створили цифрову копію Кам’янець-Подільської фортеці.
14 серпня 2024
Кластер Brave1 організовує в Україні міжнародний інвестиційний саміт української оборонної індустрії Defense Tech Valley; захід відбудеться на початку жовтня.
31 липня 2024
У Києві презентували платформу "Партнер MOD", яка полегшить співпрацю Міноборони та постачальників тилового майна для Збройних сил України.
На сайті Офісу генерального прокурора з’явився дашборд, який вміщує статистику щодо розслідування і розгляду в судах справ, у яких фігурує бізнес.
29 липня 2024
Мінекономіки запускає бета-версію платформи "Пульс", мета якої - створити єдиний цифровий інструмент для прозорих відносин між державою та бізнесом для підвищення якості держпослуг.
25 липня 2024
Європейський Союз профінансував закупівлю і постачання сучасного ІТ обладнання та програмного забезпечення для Міністерства аграрної політики та продовольства і Держпродспоживслужби загальною вартістю близько 2 млн євро.
24 липня 2024
Євросоюз обрав 12 професійних обʼєднань в Україні, які будуть перетворені на цифрові інноваційні хаби і приєднані до мережі програми «Цифрова Європа».
19 липня 2024
Державна служба спецзв’язку та захисту інформації надала інструкцію для швидкого відновлення роботи IT-системи у разі технічних проблем.
23 червня 2024
Україна посідає друге місце серед країн Центральної та Східної Європи за кількістю компаній, що працюють у сфері штучного інтелекту – 243 компанії та близько 5200 фахівців.
13 червня 2024
НАЗК у жовтні цього року планує запустити функцію з автозаповнення декларацій, що допоможе автоматично зібрати до 70% інформації з державних реєстрів.
31 травня 2024
Користувачі безкоштовного ChatGPT тепер можуть мати доступ до кастомних GPT - аналізувати графіки, задавати питання про фотографії та інші функції, як є в платному GPT-4o.
Цього тижня відбулося засідання керівної групи ІТ-коаліції під керівництвом Естонії та Люксембургу в Талліні. Учасники ініціативи та спостерігачі підбили підсумки перших поставок обладнання Україні від ІТ-коаліції - ініціатива вже зібрала понад 58 млн євро фінансових та матеріальних внесків - та оголосили про нові внески.
реклама