Дно Каховського моря перетворюється на ліс
Рік після екологічної катастрофи – як нині почуваються тут люди та природа
10 червня 2024
Рік після екологічної катастрофи – як нині почуваються тут люди та природа
07 червня 2024
Україна продовжує протистояти повномасштабному вторгненню РФ. Життя під час війни фіксують фотокореспонденти Укрінформу.
04 червня 2024
У головному корпусі Національного музею історії України у Другій світовій війні 5 червня о 15:00 відбудеться відкриття виставки «Херсон. Висока вода», присвяченої роковинам підриву російською армією Каховської гідроелектростанції.
01 квітня 2024
Каховську ГЕС не треба відновлювати у такому вигляді, якою вона була, бо щодо природи, то водосховище було одноманітною і бідною екосистемою.
Після підриву росіянами Каховської ГЕС не відбулося домінування інвазійних видів рослин, Каховське водосховище засіває верба.
21 березня 2024
За оцінкою ПрАТ "Укргідроенерго", збитки компанії внаслідок повномасштабного вторгнення складають понад 3 млрд євро.
13 березня 2024
У Каховське водосховище повертається вода - на Великому Лузі вперше за пів століття водопілля.
12 березня 2024
Кабінет Міністрів заборонив використовувати спрацьовану територію Каховського водосховища для цілей, які не пов’язані з його відновленням та будівництвом гідротехнічних споруд.
09 лютого 2024
У Запоріжжі в «Музейних студіях «Місто за порогами» презентували нові надходження до фондів Національного заповідника «Хортиця» після підриву Каховської ГЕС.
24 жовтня 2023
Узбережжя острова Хортиця, та й сам Дніпро, готові поділитися багатьма унікальними археологічними знахідками
06 жовтня 2023
Уряд пропонує встановити заборону на передачу у власність, користування чи зміну цільового призначення земель Каховського водосховища.
05 вересня 2023
В Україні наразі тривають експертні дебати щодо того, чи потрібно відновлювати Каховське водосховище.
10 серпня 2023
Академік Національної академії наук, завідувач відділу геоботаніки та екології Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України Яків Дідух вважає, що ліквідувати наслідки підриву Каховської ГЕС можна за декількома сценаріями.
08 серпня 2023
Каховське водосховище відігравало ключову роль для півдня України та насамперед для Автономної Республіки Крим. Тому що з шести водосховищ там було зосереджено 40 відсотків ресурсів.
27 липня 2023
Риба у Республіканській затоці Каховського водосховища загинула, бо була оглушена через масовані обстріли.
18 липня 2023
Зафіксовано, що росіяни вивезли з Херсонщини близько тисячі дітей, це без урахування лівого берега
10 липня 2023
Росіяни підірвали ГЕС, перетворивши водосховище на пустелю і залишивши села й містечка без води
06 липня 2023
В одному з районів Запорізької області Каховське водосховище перетворилось на пустелю. Село Приморське майже повністю залишилось без технічної води.
01 липня 2023
Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв проінспектував на Київщині навчання щодо виявлення та знешкодження ворожого об'єкта в акваторії Київського водосховища та десантування піхоти для ліквідації ворожої ДРГ.
26 червня 2023
У Нікополі для третини мешканців міста відновили водопостачання, яке припинилося внаслідок російського теракту на Каховській ГЕС.
23 червня 2023
Уже можна виокремити кілька груп ризиків
22 червня 2023
Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької атомної електростанції залишається стабільним.
21 червня 2023
У Кривому Розі почалося будівництво водоводу, який має вирішити проблему водопостачання населення.
19 червня 2023
На Херсонщині у північній частині 5 громад мають проблеми з водою через осушення Каховського водосховища.
16 червня 2023
Підрив греблі Каховської ГЕС на півдні України з великою ймовірністю був спричинений вибухівкою, закладеною росіянами.
15 червня 2023
У заплавній частині Каховського водосховища у межах Запорізького району почала гинути риба. Збитки сягають понад 1,7 млн гривень.
Як виживають мешканці Грушівської громади на Дніпропетровщині, що внаслідок підриву росіянами Каховського ГЕС залишилися без води
14 червня 2023
На Херсонщині поліція патрулює місця обміління Каховського водосховища, щоб не допустити розкрадання історичних об’єктів «чорними археологами».
У Нікопольському і Криворізькому районах, які живилися здебільшого з Каховського водосховища, без води може залишитися понад мільйон людей - як місцевих мешканців, так і вимушених переселенців.
«Укргідропроєкт» працює над проєктом побудови верхньої перемички в районі зруйнованої Херсонської ГЕС для зупинення втрати води з Каховського водосховища.
реклама