США почали нове розслідування проти китайських мікросхем
Адміністрація Джо Байдена оголосила про початок розслідування щодо застарілих напівпровідників китайського виробництва.
23 грудня 2024
Адміністрація Джо Байдена оголосила про початок розслідування щодо застарілих напівпровідників китайського виробництва.
10 грудня 2024
Москва активно використовує американську електроніку для виготовлення зброї та приладів для ведення війни проти України.
06 грудня 2024
У Росії почалося банкрутство одного з найбільших виробників чипів - компанії "Ангстрем" (Зеленоград, Москва). Запроваджено процедуру спостереження, при цьому рішення про визнання боржника банкрутом було ухвалено за заявою банку «Зеніт» 2 грудня 2024 року.
02 грудня 2024
Сполучені Штати планують запровадити нові обмеження на постачання вдосконалених напівпровідникових мікросхем та інструментів для виготовлення чипів 140 компаніям Китаю з метою запобігання їх використанню на шкоду нацбезпеці США.
08 листопада 2024
Очікується, що виробництво напівпровідників на Тайвані зросте на 22%, тобто до понад 164 мільярдів доларів США цього року завдяки технологіям штучного інтелекту та економічному зростанню.
27 жовтня 2024
Компанія TSMC, найбільший у світі виробник чипів, призупинила постачання китайському розробнику мікросхем Sophgo після того, як її продукцію було знайдено на ШІ-процесорі від Huawei.
15 жовтня 2024
Адміністрація президента США Джо Байдена розглядає можливість обмеження продажів ШІ-чипів від американських компаній до певних країн.
20 вересня 2024
Держагентство із закупівель озброєнь Південної Кореї DAPA створило новий підрозділ, завданням якого є розробка, управління і сертифікація мікросхем, які будуть використовуватись у різних системах зброї, що виробляються в країні.
05 вересня 2024
Росія має щонайменше один нідерландський верстат для виробництва чипів, які країна-агресор використовує у безпілотниках, танках і ракетах.
22 серпня 2024
Росія попри санкції та ембарго продовжує закуповувати для ВПК американські напівпровідникові прилади, ПЛІС (програмовані логічні інтегральні схеми) виробництва AMD і Intel через треті країни та фірми-посередники.
22 липня 2024
Поставки до Росії напівпровідників та іншої підсанкційної продукції подвійного призначення від початку року скоротилися вп’ятеро, а їх головними постачальниками залишаються компанії, зареєстровані в Китаї і Гонконгу.
27 червня 2024
Американський виробник мікросхем Entegris уклав попередню угоду з адміністрацією президента Байдена про державне фінансування в обсязі до 75 млн доларів нового підприємства в Колорадо-Спрінгс.
23 травня 2024
Південна Корея виділяє 19 мільярдів доларів США для підтримки сектору виробництва мікросхем.
16 травня 2024
Державне бюро розслідувань перевіряє можливі зв’язки з російськими спецслужбами фігурантів справи про необліковані засекречені мікросхеми вартістю понад 65 млн грн у військовій частині Житомирської області.
14 березня 2024
Уряд Індії запустив проєкт вартістю близько 15 мільярдів доларів із будівництва трьох заводів для виробництва напівпровідникових інтегральних мікросхем.
22 лютого 2024
Комісія Сенату США проведе наступного вівторка слухання щодо використання американських чипів у російських системах озброєнь.
28 січня 2024
Південнокорейська компанія Samsung Electronics Co., що є найбільшим у світі виробником мікросхем пам’яті, відкрила дослідницьку лабораторію у США для розробки тривимірної динамічної оперативної пам'яті (DRAM) наступного покоління.
25 січня 2024
Минулого року Росія імпортувала американських та європейських мікросхем на суму 1,7 мільярда доларів, незважаючи на санкції, покликані перешкодити Путіну заволодіти технологіями, які використовуються для ведення війни в Україні.
14 листопада 2023
Американська компанія Nvidia представила новий графічний процесор H200, призначений для навчання моделей генеративного штучного інтелекту.
18 жовтня 2023
Міністерство торгівлі Сполучених Штатів посилило правила контролю за експортом американських передових напівпровідникових мікросхем до КНР, аби запобігти їхньому використанню Китаєм для нарощування військової могутності.
16 жовтня 2023
США працюють над тим, щоб завадити американським виробникам мікросхем продавати Китаю напівпровідники в обхід встановлених урядових обмежень.
05 вересня 2023
Уряд Китаю планує створити новий державний інвестиційний фонд, щоб залучити близько $40 мільярдів до свого сектору виробництва мікросхем у рамках курсу на досягнення самозабезпеченості напівпровідниковою продукцією.
01 вересня 2023
Громадянин Росії та Німеччини був взятий під арешт 26 серпня на запит США за незаконний експорт до Росії секретної американської мікроелектроніки військового призначення.
08 серпня 2023
Найбільша у світі монопрофільна незалежна компанія із виробництва напівпровідників TSMC, яка розташована на Тайвані, схвалила інвестування у 3,5 млрд євро в будівництво свого першого заводу в Європі.
29 липня 2023
Компанія Samsung Electronics має намір і далі скорочувати виробництво чипів.
23 липня 2023
Японія ввела обмеження на експорт передового обладнання для виробництва мікросхем, головною метою яких є завадити Китаю розробляти високоякісні напівпровідники, що можуть бути використані у військових цілях.
30 червня 2023
Цього літа Сполучені Штати та Нідерланди мають намір завдати серйозного удару по китайських виробниках мікросхем, обмеживши продаж для них відповідного обладнання.
13 червня 2023
Росія продовжує отримувати компоненти для вироблення ракет від компаній у всьому світу, у тому числі країн-партнерів України.
22 травня 2023
Державне управління регулювання кіберпростору Китаю ввело заборону на використання мікросхем великого американського виробника Micron Technology у критичній інформаційній інфраструктурі країни.
реклама