За час окупації Криму зафіксували 26 випадків кримінального переслідування жінок - правозахисники
У тимчасово окупованому Криму з 2014 року зафіксовано 26 випадків кримінального переслідування жінок.
25 листопада 2024
У тимчасово окупованому Криму з 2014 року зафіксовано 26 випадків кримінального переслідування жінок.
01 жовтня 2024
В Україні заочно засудили до 13 років ув’язнення «суддю» з тимчасово окупованого Криму Марію Бедрицьку, яка виносила «вирок» українському активісту Володимиру Балуху.
16 вересня 2024
Сполучені Штати оголосили про запровадження санкцій проти керівників спецпідрозділу МВС Грузії, які розганяли мирні демонстрації та переслідували опозицію, а також двох пропагандистів, через мову ненависті до опозиціонерів.
24 липня 2024
Двох співробітників ФСБ з тимчасово окупованого Криму за переслідування української журналістки Ганни Андрієвської заочно засудили до 13 років позбавлення волі.
23 липня 2024
Росія вдається до кодифікації термінів, щоб узаконити кримінальне переслідування тих, хто не згідний з політикою Кремля і війною проти України.
08 червня 2024
Латвійська Служба державної безпеки (VDD) повідомила про направлене до прокуратури прохання розпочати кримінальне переслідування колишнього депутата Європарламенту «за можливе прославлення та виправдання воєнних злочинів країни-агресора Росії в Україні».
14 травня 2024
Редакція "Української правди" заявила про погрози на адресу керівника відділу розслідувань, журналіста Михайла Ткача, а також інших журналістів.
07 травня 2024
Кримські правозахисники - юристи Ліля Гемеджі та Рустем Кямільов отримали застереження від окупаційного Центру із протидії екстремізму в тимчасово окупованому Криму про недопустимість організації мітингів.
14 квітня 2024
Засновник громадської організації “Харківський антикорупційний центр” Дмитро Булах заявив, що виявив систему відеоспостереження за своєю квартирою.
12 квітня 2024
Громадські організації та правозахисники вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів.
02 квітня 2024
Президент Киргизстану Садир Жапаров підписав закон «про іноземних представників», який багато в чому схожий на російський закон про «іноагентів».
28 лютого 2024
Колишній політв'язень Кремля, кримськотатарський активіст Едем Бекіров 22 місяці знаходиться у лікарні Стамбула у важкому стані. Такі наслідки російської в'язниці.
13 лютого 2024
У тимчасово окупованому Криму 107 людей переслідують у «справі Хізб ут-Тахрір», серед яких 104 – кримські татари.
09 лютого 2024
У Нідерландах Комісія з нагляду за діяльністю служб розвідки та безпеки виявила порушення у роботі спецслужб - встановлено, що вони незаконно стежили за цілими групами населення.
16 січня 2024
Директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк вимагає від влади відреагувати на системний тиск на журналістів.
29 серпня 2023
Державний секретар США Ентоні Блінкен засудив переслідування кримських татар російськими окупантами та закликав Москву звільнити усіх політв’язнів.
01 червня 2023
Загарбники фабрикують справи, аби не допустити звільнення з місць несвободи осіб, які раніше зазнали незаконних переслідувань.
03 травня 2023
Центр прав людини ZMINA минулого року зафіксував 98 випадків атак та погроз щодо журналістів та блогерів в окупованому Криму.
06 березня 2023
Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура досліджували дії колишнього керівника міжнародного аеропорту "Бориспіль", ексочільника авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" Євгена Дихне, а також колишнього голови правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Андрія Коболєва виключно щодо їх відповідності законам.
24 січня 2023
Станом на кінець 2022 року через політично вмотивовані переслідування, які чинять російські загарбники у тимчасово окупованому Криму, у місцях позбавлення волі перебувають щонайменше 149 громадян України.
26 грудня 2022
У білорусі мінський міський суд заочно засудив до 12 років колонії загального режиму плавчиху Олександру Герасименю у справі про створення екстремістської організації та заклики до санкцій проти білорусі.
30 листопада 2022
Китайський мільярдер і засновник Alibaba Джек Ма разом з родиною переховується у Токіо через репресії з боку Китаю.
25 листопада 2022
Дії Талібану в Афганістані, спрямовані проти жінок і дівчат, «мають розглядатися як переслідування за ознакою статі», - вважають спеціальні доповідачі з дотримання прав людини, призначені ООН як незалежні експерти.
20 вересня 2022
Політв'язень кремля, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял у своєму листі розповів про переслідуваних кремлем громадян України, яких, як і його, утримують у Сімферопольському СІЗО.
Від початку окупації жертвами політично мотивованих переслідувань стали щонайменше 146 жителів півострова.
13 вересня 2022
Прокуратура АРК повідомила про підозри «слідчому» ФСБ і кримському «судді» за незаконне кримінальне переслідування першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова.
20 липня 2022
Персональні санкції необхідно запроваджувати проти суддів та прокурорів рф, які незаконно переслідують кримчан.
21 червня 2022
У мечетях тимчасово окупованого Криму дозволені лише погоджені проповіді.
27 травня 2022
Адвокат Едем Семедляєв пов'язує нові адміністративні справи стосовно нього та його колеги Назіма Шейхмамбетова з тим, що вони є “незручними адвокатами”, які створюють труднощі для "правоохоронців" окупованого Криму.
20 травня 2022
Інцидент з облитою жовтою та синьою фарбою будівлею адміністрації Євпаторії кваліфікували як теракт
реклама