У Росії заблокували месенджер Viber
Роскомнагляд у п’ятницю заблокував месенджер Viber у Росії за порушення російського законодавства.
13 грудня 2024
Роскомнагляд у п’ятницю заблокував месенджер Viber у Росії за порушення російського законодавства.
07 грудня 2024
У РФ проводяться навчання з перевірки безпеки та стійкості так званого Рунету на випадок відключення від глобальної мережі.
08 жовтня 2024
Роскомнагляд заблокував месенджер Discord у зв'язку з порушенням вимог російського законодавства.
11 вересня 2024
Роскомнагляд запланував з 2025 по 2030 роки витратити 58,97 мільярда (приблизно $660 млн) рублів на модернізацію технічних засобів протидії загрозам (ТСПУ). Внаслідок цього VPN може стати марним у Росії.
04 вересня 2024
Роскомнагляд заявив, що притягуватиме до адміністративної відповідальності і позбавлятиме ліцензій російських інтернет-провайдерів, які застосовують технології обходу блокувань сайтів всупереч вимогам влади. Експерти та юристи вважають, що йдеться про уповільнення Ютубу.
31 липня 2024
Державна дума РФ прийняла у третьому, остаточному читанні поправки до законодавства, згідно з якими власники блогів та каналів у сервісах миттєвих повідомлень з кількістю передплатників понад 10 тисяч зобов'язані передати до Роскомнагляду інформацію про себе.
01 травня 2024
Роскомнагляд заблокував на території РФ доступ до сайту «Підтримка політв'язнів. Меморіал».
21 квітня 2024
У Росії заблокували сайт міжнародної організації "Репортери без кордонів" та ще кількох видань.
09 березня 2024
Роскомнагляд заблокував сайт незалежного видання про життя регіонів «Говорит НеМосква».
26 вересня 2023
Месенджер WhatsApp від Meta передумав запускати сервіс інформаційних каналів у Росії після погроз його заблокувати з боку російських регуляторів і політиків.
27 грудня 2022
«роскомнагляд» зможе без суду блокувати сайти, на яких, на думку відомства, є інформація з пропагандою так званих нетрадиційних сексуальних відносин, педофілії та зміни статі.
13 грудня 2022
Казахстанське видання "Власть", отримавши від російського відомства роскомнагляд повідомлення з вимогою видалити з сайту новини про російське вторгнення в Україну, відмовилося виконувати їх.
12 грудня 2022
За минулий тиждень, з 5 по 11 грудня, у росії було заборонено доступ до 14,8 тисяч сайтів, що у кілька разів перевищує колишні показники цього року.
18 листопада 2022
Одна з білоруських хакерських груп заявила про злам сайту ФДУП "ГРЧЦ" (Головного радіочастотного центру), який виконує контрольно-наглядові та регуляторні функції роскомнагляду - російського інтернет-цензора.
17 листопада 2022
У рф роскомнагляд заблокував сайти "Новой газеты" та її проєкту "Свободное пространство".
22 вересня 2022
російське наглядове відомство роскомнагляд пригрозило блокувати ЗМІ у рф за поширення інформації про мобілізацію, отриманої не з офіційних джерел.
07 серпня 2022
У рф стали недоступними сайти сервісу платної підписки Patreon і сервісу з англійської граматики Grammarly.
27 липня 2022
Керівнику роскомнагляду Андрію Ліпову та членам його сім'ї належить нерухомість та автомобілі на загальну суму понад 600 мільйонів рублів, що за нинішнім курсом перевищує $10 млн.
21 червня 2022
У росії наглядове відомство заблокувало сайт британського видання The Telegraph.
31 травня 2022
російське наглядове відомство роскомнагляд заблокувало сайт ліквідованого у квітні правозахисного центру "Меморіал".
05 травня 2022
Російське наглядове відомство Роскомнагляд після початку повномасштабних воєнних дій в Україні заблокувало понад 3 тисячі сайтів, серед яких не лише соцмережі, ЗМІ та медіа, а й ресурси, на перший погляд, далекі від політики.
25 квітня 2022
У росії заблокований один із найпопулярніших онлайн-ресурсів для шахістів - сайт chess.com.
15 квітня 2022
росія заблокувала вебсайти Radio France Internationale (RFI), які транслюють інформацію п’ятнадцятьма мовами, у тому числі російською.
05 квітня 2022
росія вимагає від Вікіпедії видалити правду про воєнні злочини в Україні.
02 квітня 2022
З початку російського вторгнення в Україну російське роскомнагляд заблокував понад півтори тисячі сайтів.
01 квітня 2022
Влада росії дискредитує Вікіпедію, щоб переконати населення у фейковості будь-якої інформації про війну в Україні.
У РФ інтернет-портал "Вікіпедія" притягнуть до адміністративної відповідальності за відмову видалити інформацію щодо війни росії на території України.
28 березня 2022
Редакція російської «Новой газеты» заявила, що призупиняє випуск видання на папері та в мережі до закінчення війни в Україні.
Роскомнагляд попередив російські ЗМІ про необхідність відмовитися від публікації інтерв'ю Президента України Володимира Зеленського. Це означає, що росіянам не дають почути правду.
Президент України Володимир Зеленський прокоментував заборону роскомнагляду на публікацію його інтерв'ю з російськими ЗМІ.
реклама