Рютте вважає несправедливою критику на адресу Шольца з боку Зеленського
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте вважає невиправданою критику з боку Президента України Володимира Зеленського на адресу канцлера ФРН Олафа Шольца.
23 грудня 2024
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте вважає невиправданою критику з боку Президента України Володимира Зеленського на адресу канцлера ФРН Олафа Шольца.
20 грудня 2024
Під час переговорів у Берліні канцлера Німеччини Олафа Шольца та прем'єр-міністра Естонії Крістена Міхала йшлося, зокрема, про допомогу Україні.
Канцлер ФРН Олаф Шольц прокоментував заяву обраного президента США про погрозу введення підвищених мит у випадку, якщо ЄС не буде більше купувати американський зріджений газ, а також політичну заяву близького до Трампа Ілона Маска.
Канцлер ФРН Олаф Шольц вважає, що будь-які розмови про можливість розміщення в Україні в майбутньому європейського миротворчого контингенту є передчасними.
Німеччина витрачає на підтримку українських шукачів притулку, яких прийняла від початку повномасштабної війни, до 8 млрд євро.
19 грудня 2024
Канцлер ФРН Олаф Шольц у четвер обговорив з обраним президентом США Дональдом Трампом шляхи пошуку миру в Україні.
Канцлер ФРН Олаф Шольц наполягає, що питання досягнення миру в Україні не повинно ухвалюватися без українців і європейців.
18 грудня 2024
Канцлер ФРН Олаф Шольц долучиться до зустрічі в Брюсселі політиків ЄС і НАТО з Президентом України Володимиром Зеленським.
Канцлер ФРН Олаф Шольц бачить перспективи спільної політику щодо України з обраним президентом США Дональдом Трампом.
17 грудня 2024
Три з представлених у Бундестазі німецьких партій офіційно презентували свої передвиборчі програми 17 грудня, наступного дня після висловлення парламентом вотуму недовіри канцлеру Олафу Шольцу та його уряду.
16 грудня 2024
Бундестаг за результатами поіменного голосування висловив недовіру канцлеру ФРН Олафу Шольцу.
Перемога Путіна у війні поставила б під загрозу безпеку всієї Європи, тому Німеччина разом з партнерами мають допомагати Україні, але не дозволяючи втягнути себе у війну.
Федеральний канцлер ФРН Олаф Шольц почав виступ у Бундестазі, після чого послідують двогодинні дебати, за результатами яких парламентарії голосуватимуть (поіменно) за довіру главі уряду.
15 грудня 2024
Шольц знову відмовив Україні у постачанні Taurus, назвавши можливість такого рішення «помилкою».
14 грудня 2024
Олаф Шольц пообіцяв, що біженців із Сирії, які добре інтегрувалися в суспільстві, не будуть «виганяти» з Німеччини після нормалізації ситуації у них на батьківщині.
12 грудня 2024
Канцлер ФРН Олаф Шольц висловив готовність знову поговорити телефоном з лідером Кремля Володимиром Путіним попри відсутність позитивного результату попередньої розмови.
Канцлер Шольц готовий почути від законодавців, довіряють вони йому чи ні, та розчистити шлях до позачергових виборів
11 грудня 2024
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Берліні провів зустріч із Федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом, під час якої обговорили напрями співпраці, зокрема розвиток спільних військових виробництв.
Громадяни вирішуватимуть політику ФРН на наступних позачергових виборах, і одним із питань буде наближення миру в Україні.
Канцлер ФРН Олаф Шольц звернувся до президентки Бунедстагу з проханням поставити на голосування 16 грудня питання про вотум довіри главі уряду.
Німеччина міцно стоїть на боці України не лише в питанні військової допомоги, але й економічної. Втім, лише державної допомоги замало, потрібні приватні інвестиції.
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль прибув з візитом до Берліна, де проведе зустрічі з канцлером Олафом Шольцом та віцеканцлером Робертом Габеком та візьме участь в Українсько-німецькому бізнес-форумі.
09 грудня 2024
Президент Володимир Зеленський подякував Німеччині за підтримку, яка рятує життя в Україні.
08 грудня 2024
У Берліні вітають падіння у Сирії режиму диктатора Башара Асада, наголошуючи, що зараз головне відновити у країні порядок і не допускати порушень прав громадян.
07 грудня 2024
Канцлер ФРН Олаф Шольц після телефонної розмови із обраним президентом США Дональдом Трампом упевнений, що зможе домовитися з ним про спільну стратегію щодо України.
06 грудня 2024
Україна продовжує протистояти повномасштабному вторгненню РФ. Життя під час війни фіксують фотокореспонденти Укрінформу.
04 грудня 2024
Глава німецького уряду Олаф Шольц вважає, що українцям, які вже давно перебувають у Німеччині й досі не працюють, пора зробити це.
Канцлер ФРН Олаф Шольц не бачить потреби навчати українських військових застосувати ракети Taurus, адже не планує передавати їх Києву, а також не розглядає можливості відправляти солдатів Бундесверу в Україну після завершення війни.
03 грудня 2024
Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок ухилилася від коментаря про небажання канцлера ФРН Шольца говорити про членство України в НАТО.
02 грудня 2024
Під час зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцом сторони досягли домовленості, що німецька підтримка буде з Україною надалі, незалежно від зміни настроїв.
реклама