В Австрії заперечили, що приймають висланих з інших країн російських дипломатів-шпигунів
Австрія не приймає російських дипломатів, висланих іншими європейськими країнами за підозрою у шпигунстві.
01 серпня 2024
Австрія не приймає російських дипломатів, висланих іншими європейськими країнами за підозрою у шпигунстві.
Міністерство закордонних справ Молдови у четвер, 1 серпня, оголосило співробітника посольства Росії персоною нон ґрата на тлі шпигунської справи.
11 червня 2024
Австрія відкликала постійну акредитацію у кореспондента російського державного інформагентства "ТАСС" Івана Попова, який раніше у журналістському розслідуванні згадувався як співробітник російської Служби зовнішньої розвідки.
29 березня 2024
Контррозвідка Служби безпеки України затримала агентку ФСБ РФ, яка готувала серію повітряних ударів по Сумській області, у тому числі із застосуванням керованих авіабомб.
11 березня 2024
Ситуацію з прослуховуванням розмови офіцерів Люфтваффе стосовно ракет Taurus у понеділок обговорювали відразу два комітети Бундестагу - з питань парламентського контролю та оборонний.
06 березня 2024
Російські спецслужби змогли отримати запис розмови офіцерів Бундесверу стосовно ракет Taurus не завдяки цілеспрямованому шпіонажу, а в результаті тотального стеження за делегатами західних країн на авіашоу в Сінгапурі.
08 лютого 2024
Як гучний антидемократичний судовий вирок може вплинути на австралійсько-китайські відносини
31 січня 2024
Влада Бразилії звинуватила російського шпигуна Сергія Черкасова, який відбуває в країні п'ятирічний тюремний термін за підробку документів, у відмиванні грошей, тому росіянин не зможе претендувати на дострокове звільнення.
22 грудня 2023
У Бельгії журналісти-розслідувачі відразу трьох країн викрили у шпигуванні на користь китайських спецслужб депутата національного парламенту країни.
19 грудня 2023
Адміністрація США налаштована продовжувати зусилля, щоб визволити американських громадян Пола Вілана і Евана Гершковича з російських в’язниць, де вони утримуються в незаконний спосіб.
15 грудня 2023
Розглядаємо найрезонансніші справи та події 2023 року
08 грудня 2023
Найбільш резонансні справи року, що закінчується
13 вересня 2023
Іран підтвердив затримання громадянина Швеції, який працює на структури ЄС.
10 вересня 2023
Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак на зустрічі з китайським колегою Лі Цяном на полях саміту G20 у Нью-Делі висловив занепокоєння щодо будь-якого втручання Китаю у внутрішні справи Британії.
29 серпня 2023
Заступник міністра-координатора польських спецслужб Станіслав Жарин заявив про подальші спроби російської розвідки залучити людей, які працюватимуть проти Польщі.
10 серпня 2023
У Німеччині затримали ще одного підозрюваного проведенні шпигунських дій на користь іноземної держави.
25 липня 2023
Посла Росії в Кишиневі Олега Васнєцова викликали до міністерства закордонних справ та євроінтеграції після того, як журналісти опублікували розслідування про стеження за молдавською владою з даху російського посольства у Кишиневі.
12 червня 2023
У Сполучених Штатах визнали існування китайської шпигунської бази на Кубі. З 2019 року вона є частиною глобальних зусиль Пекіна відносно вдосконалення своїх можливостей збору розвідданих.
30 березня 2023
Випровадження російських шпигунів та обмеження у видачі віз суттєво послабили розвідувальні операції Москви на території Фінляндії протягом останнього року.
25 березня 2023
Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер хоче вжити заходів проти російських шпигунів, а її колега по уряду, міністр закордонних справ Анналена Бербок, очевидно, реалізує цей план: вона хоче вислати понад 30 дипломатів рф, акредитованих у Берліні.
06 березня 2023
Офіційні особи оборонного відомства США все більше стурбовані тим, що гігантські крани китайського виробництва, які працюють в американських портах по всій країні, у тому числі в кількох, які використовуються військовими, можуть дати Пекіну можливий інструмент шпигунства, прихований від очей.
06 лютого 2023
Глава руської православної церкви патріарх кіріл у 1970 роки шпигував у Женеві на користь КДБ при Всесвітній раді церков.
26 листопада 2022
У Швеції розпочався суд над двома громадянами іранського походження, звинуваченими у шпигунстві на користь російської військової розвідки (ГРУ) упродовж останніх десяти років.
29 вересня 2022
Влада Чорногорії почала розслідування проти невизначеної кількості осіб за звинуваченням у шпигунстві, повідомив у четвер речник спеціальної державної прокуратури.
07 серпня 2022
Влада частково визнаного Косова вислала з території республіки російську пропагандистку Дар'ю Асламову, яка була раніше затримана за підозрою у шпигунстві на користь російської воєнної розвідки.
01 квітня 2022
У Болгарії розпочали розслідування стосовно співробітника російського посольства в Софії, якого підозрюють у шпигунстві на користь москви.
Німеччина може вислати низку співробітників російського посольства в Берліні, яких підозрюють у шпигунстві.
29 березня 2022
Нідерланди висилають 17 російських дипломатів, які, за даними спецслужб, насправді були шпигунами.
23 березня 2022
Польща має намір оголосити персонами нон-грата близько 40 російських дипломатів, діяльність яких не відповідає Віденській конвенції про дипломатичні зносини.
реклама