Кремль отримує санкційні товари з ЄС через схему з фальшивим транзитом - Єрмак
Кремль застосовує схему з фальшивим транзитом, яка дозволяє постачати санкційні товари з країн ЄС, призначені для Центральної Азії та Кавказького регіону.
21 жовтня 2024
Кремль застосовує схему з фальшивим транзитом, яка дозволяє постачати санкційні товари з країн ЄС, призначені для Центральної Азії та Кавказького регіону.
04 жовтня 2024
Литовські прикордонники дозволили в'їхати транзитному поїзду Москва-Калінінград тільки після того, як начальник потяга та його підлеглі видалили символіку Z, виявлену на вагонах.
30 серпня 2024
НАК "Нафтогаз України" й надалі виконуватиме свої зобов'язання перед європейськими партнерами за чинним договором з транспортування нафти.
03 серпня 2024
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто назвав Хорватію «ненадійною» для транзиту нафти країною, що викликало обурення у Загребі.
29 липня 2024
Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив у понеділок, що його країна припинить постачання дизельного палива в Україну, якщо Київ не відновить транзит нафти від російського «Лукойлу».
21 липня 2024
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо у суботу провів телефонну розмову із українським колегою Денисом Шмигалем, під час якої розкритикував включення Україною російської нафтової компанії «Лукойл» до санкційного списку.
14 липня 2024
Державна митна служба України з початку дії положення Конвенції про процедуру спільного транзиту (New Computerized Transit System, NCTS) оформила 91 тис. транзитних декларацій, із них у квітні – червні 2024 року - 25,5 тис. декларацій.
02 липня 2024
Транзит української продукції через угорський кордон за рік збільшився на 30%.
25 березня 2024
Польща веде активні переговори про запровадження ліцензій, які мають завершитися цього тижня, на сільськогосподарські продукти з України. Варшава також сподівається на припинення транзиту українського збіжжя через територію Польщі з 1 квітня.
20 березня 2024
Будь-які проблеми, які виникають у польських фермерів або підприємців, мають вирішуватися без блокування транспортних шляхів та кордонів, оскільки вільний транзит товарів через Україну та Польщу має наразі критично важливе значення.
Міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський звернеться до Ради міністрів Польщі з проханням про запровадження заборони з 1 квітня на транзит українського збіжжя через територію країни при одночасному збереженні заборони на імпорт зернових на внутрішній ринок країни.
16 березня 2024
Реконструкція МАПП «Порубне ‒ Сірет» на кордоні з Румунією значно підсилює транзитні можливості Чернівецької області.
01 березня 2024
У січні 2024 року порівняно із січнем 2023-го через польський кордон проходили удвічі менше зернових та олійних з України - 240 тисяч тонн.
27 лютого 2024
Польські правоохоронці затримали журналіста «Української правди» Михайла Ткача, коли він знімав матеріал про транзит продукції між Польщею, Росією та Білоруссю.
26 лютого 2024
Болгарія допоможе збільшити транзитний потенціал європейськими «шляхами солідарності» в напрямку портів Середземного моря.
21 лютого 2024
Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів чергову онлайн-зустріч з міністром сільського господарства та сільського розвитку Румунії Флоріном-Іонуцем Барбу.
17 лютого 2024
Віцепремʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина і премʼєр-міністр Болгарії Ніколай Деньков обговорили організацію транзиту української аграрної продукції.
12 лютого 2024
Польські служби перевірятимуть на кордоні все українське збіжжя, яке йде транзитом через країну до інших країн та портів.
12 січня 2024
Данська судноплавна компанія Torm A/S, яка спеціалізується на перевезенні нафти та нафтопродуктів, заявила у п’ятницю про припинення усіх транзитів через південну частину Червоного моря.
11 січня 2024
Румунський чорноморський порт Констанца зафіксував найвищий експорт зерна в 2023 році завдяки різкому зростанню поставок з України та інфраструктурним проєктам, які фінансуються Європейським Союзом.
06 січня 2024
У минулому році завдяки дії положення Конвенції про процедуру спільного транзиту (New Computerized Transit System, NCTS), було оформлено 41 тис. транзитних декларацій.
03 січня 2024
Одна з найбільших судноплавних компаній світу Maersk призупинила весь транзит через Червоне море на невизначений термін - «до подальшого повідомлення».
21 грудня 2023
З боку української влади та в публічній площині України є “багато емоцій” та “непотрібних висловлювань” на адресу Польщі, зокрема у питаннях експорту українського збіжжя через територію РП, які сприймаються з прикрістю.
29 листопада 2023
Варшава запровадить посилену перевірку українських перевізників на під’їзних шляхах до кордону.
23 жовтня 2023
Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський обговорив з федеральним міністром продовольства та сільського господарства Федеративної Республіки Німеччина Джемом Оздеміром питання роботи морського коридору з портів Одеської області.
11 жовтня 2023
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час розмови з Прем’єр-міністром Словаччини Людовітом Одором обговорив питання транзиту української аграрної продукції.
10 жовтня 2023
Через Румунію транспортується майже 60% від загального обсягу експорту зерна з України, від початку повномасштабної війни обсяги транзиту вже перевищили 27 млн тонн.
04 жовтня 2023
Найбільш перспективними, як для транзиту агропродукції, так і для розбудови інфраструктури є напрямки Румунії та Молдови.
26 вересня 2023
Влада Грузії запровадила заборону на експорт, вивіз із країни або транзит до Росії автомобілів, ввезених з Євросоюзу.
24 вересня 2023
Рішення польського уряду про заборону імпорту українського збіжжя на польський ринок слушне, але потрібно збільшувати транзит українського зерна на ринки третіх країн через територію РП.
реклама