Потреби юридичних компаній у Legal tech-рішеннях продовжать зростати - ActiveLex
Про це директор компанії ActiveLex Володимир Іванов розповів в інтерв'ю НВ, передає Укрінформ.
За словами Володимира Іванова, з початком пандемії COVID-19 сфера Legal tech отримала новий імпульс розвитку, оскільки компаніям необхідно було оптимізувати юридичні процеси.
«Юркомпанії та юридичні підрозділи намагаються максимально ефективно використати час високооплачуваних юристів. Відповідно, типові завдання та робота з документами може бути делегована не юристам», - зазначив директор компанії ActiveLex.
Він додав, що бізнесу необхідний, як мінімум, колишній рівень ефективності роботи юридичних підрозділів за значно менших ресурсів.
«Згідно з деякими оцінками, витрати на Legal tech у розвинених країнах до 2025 року збільшаться, як мінімум, утричі», - наголосив Володимир Іванов.
За його словами, серед найбільш затребуваних останнім часом IT-рішень для юристів: конструктори юридичних документів та юридичні чат-боти, системи підтримки прийняття рішень.
«Вкрай малоймовірно, що роботу юриста можливо буде найближчим часом повністю автоматизувати. Але з'являється все більше нових високотехнологічних інструментів, все більше можливостей підняти якість юридичних послуг на новий рівень», – резюмував Володимир Іванов.
Компанія ActiveLex працює у сфері Legal tech з 2017 року. Вона ексклюзивно представляє на українському ринку інформаційно-аналітичну платформу для юристів LEX, розроблену міжнародною корпорацією Wolters Kluwer – світовим лідером на ринку онлайн-рішень для фахівців, яка представлена у 120 країнах світу.
Фото: ActiveLex