Презентація монографії «Стратегічні комунікації в умовах війни: погляд від волонтера до науковця»

Презентація монографії «Стратегічні комунікації в умовах війни: погляд від волонтера до науковця»

Укрінформ
22 листопада, 16:00 - презентація монографії «Стратегічні комунікації в умовах війни: погляд від волонтера до науковця».

Організатор: Національна академія Служби безпеки України.

Чому це важливо?

Читачам пропонується ґрунтовне дослідження формування та розвитку стратегічних комунікацій у період повномасштабної війни.

Експерти узагальнили досвід України у протидії гібридній агресії РФ 2022-2024 років, поділились успішними кейсами реагування на інформаційні атаки ворога та надали практичні рекомендації для фахівців державних і безпекових інституцій.

Книга розрахована на широке коло читачів – від науковців і експертів до громадських діячів, журналістів та всіх, кого цікавлять питання інформаційної безпеки і стратегічних комунікацій у воєнний час.

Над монографією працював колектив Національної академії СБУ разом з українськими спеціалістами у галузі стратегічних комунікацій, представниками безпекових та державних інституцій, а також волонтерами, журналістами й міжнародними експертами.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

Вийшла монографія про боротьбу з російською пропагандою в умовах війни

У Києві презентували монографію «Стратегічні комунікації в умовах війни: погляд від волонтера до науковця», яка узагальнює досвід боротьби з російською пропагандою.

Презентацію в Укрінформі організувала Національна академія Служби безпеки України за участю авторів та упорядників монографії.

Читачам пропонується ґрунтовне дослідження формування та розвитку стратегічних комунікацій у період повномасштабної війни.

Представляючи монографію, генеральний директор «Укрінформу» Сергій Череватий зазначив, що авторами видання є фахівці у галузі стратегічних комунікацій, які відіграли значну роль з інформаційного супроводу Сил оборони під час повномасштабного вторгнення.

«Цей колектив пройшов випробування роками і незмінно та якісно готував фахівців у галузі стратегічних комунікацій на базі Академії СБУ, де було започатковано відповідні курси, а з початком повномасштабного вторгнення виконав значну роль з інформаційного супроводу Сил оборони. Це залишило свій слід у вигляді багатьох наукових праць, які представлено у цьому виданні», - сказав Череватий.

Експерти узагальнили досвід України у протидії гібридній агресії РФ 2022-2024 років, поділились успішними кейсами реагування на інформаційні атаки ворога та надали практичні рекомендації для фахівців державних і безпекових інституцій.

Ректор Академії СБУ Андрій Черняк зауважив, що це вже третя монографія зі стратегічних комунікацій і перша під час повномасштабної війни, яка дає розуміння про виклики, які постали перед українцями.

«Це є трирічна праця наших колег і однодумців саме під час повномасштабної військової агресії. Це про війну, інформаційні наративи, об’єднання зусиль, віру в нашу перемогу і правильний вибір між світлом і темрявою, між демократичним суспільством і диктатурою та про розуміння викликів, які стоять перед нами», - сказав Черняк.

Книгу розраховано на широке коло читачів – від науковців і експертів до громадських діячів, журналістів та всіх, кого цікавлять питання інформаційної безпеки і стратегічних комунікацій у воєнний час.

Керівник Центру стратегічних комунікацій та інфор­маційної безпеки при Міністерстві культури та стратегічних комуні­кацій України Ігор Соловей сподівається, що узагальнений у монографії досвід боротьби з російською пропагандою допоможе перешкодити її поширенню на інші країни.

«Ми є горді за той об’єм роботи, яку провели в цей дуже непростий час. Ми беремо на себе зобов’язання поширювати ці знання серед колег і партнерів, як українських, так і за кордоном. Цей досвід є важливий, щоб перешкодити поширенню «російської зарази» на інші країни», - наголосив Соловей.

Ідею виходу українського Страткому з його напрацюваннями на міжнародний рівень підтримує офіцер з особливих доручень апарату голови СБУ Юлія Лапутіна.

«Ми маємо експортувати досвід Страткому, щоб західні суспільства усвідомлювали, де є ці загрози, та вийти на новий рівень формування активної й переможної стратегічної культури та нових технологій впливу на цільові аудиторії, які ухвалюють рішення в світі», - вважає Лапутіна.

Тим часом начальник головного управління комунікацій ЗСУ Богдан Сеник вважає цінною монографію насамперед для українців та їхнього розуміння інформаційного фронту.

«Це акумульований досвід для різних цільових аудиторій - як української, так і міжнародної. Але для українців – це допомога в консолідації навколо Сил оборони для досягнення нашої довгоочікуваної й багатостраждальної перемоги», - наголосив Сеник.

Над монографією «Стратегічні комунікації в умовах війни: погляд від волонтера до науковця» працював колектив Національної академії СБУ разом з українськими спеціалістами у галузі стратегічних комунікацій, представниками безпекових та державних інституцій, а також волонтерами, журналістами й міжнародними експертами.

Відео:

Замовити фото натисніть тут – Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-