Українські школярі увійшли до ТОП-10 всесвітньої олімпіади з робототехніки

Українські школярі увійшли до ТОП-10 всесвітньої олімпіади з робототехніки

Фото
Укрінформ
Команда українських школярів виборола 10 місце серед 189 країн на FIRST Global Challenge - олімпійських іграх із робототехніки, які пройшли у Дубаї (ОАЕ).

Українські діти побудували робота, який очищує океан від пластику, повідомляє ВВС Україна.

Темою Олімпіади FIRST Global Challenge було - очищення поверхні океану від пластику та інших матеріалів, які забруднюють довкілля. Команди виконували місію: за допомогою робота збирали великі та маленькі кульки, які символізують сміття, відвозили їх на спеціальні баржі та закидували на різні рівні вежі залежно від розміру.

Відео дня

Кожна команда зіграла дев'ять матчів у альянсі ще з двома країнами, які кожного разу змінювалися.

Після шести виконаних місій українська збірна вирішила ризикнути і кардинально перебудувала робота. За три години копіткої праці робот став ефективнішим та стабільнішим, що допомогло українським підліткам набрати більшу кількість балів і суттєво вирватися вперед та ввійти до play-off Олімпіади з робототехніки.

Від України в Олімпіаді з робототехніки взяли участь четверо дітей віком від 15 до 18 років: Олександр Плотницький, Віктор Жерноклеєв, Валентин Рибінський із Харкова та Юлія Шевченко з Києва.

Читайте також: КПІ та світова аерокосмічна компанія домовились разом робити космос ближчим

Олімпіада FIRST Global Challenge, на яку їдуть команди з усього світу, пройшла вже втретє. До цього змагання з робототехніки, у яких беруть участь діти віком від 14 до 18 років, проходили у США і Мексиці. Темами минулих ігор були альтернативна енергія і порятунок світу від водної кризи. Україна вже втретє взяла участь у FIRST Global Challenge.

Мета олімпіади FIRST Global Challenge - збільшити серед дітей знання з математики та інженерії.

Фото: STEM-ШКОЛА INVENTOR

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: