На Луганщині загарбники хочуть змусити школярів вивчати «історію ЛНР»

На Луганщині загарбники хочуть змусити школярів вивчати «історію ЛНР»

Укрінформ
Школярів на тимчасово захоплених росіянами територіях Луганської області змусять вивчати "історію" так званої "ЛНР".

Про це у Фейсбуціповідомляє Луганська обласна військова адміністрація, передає Укрінформ.

У тимчасово окупованому Луганську представили макет тритомного підручника з "історії" так званої "ЛНР" для учнів 5-7 класів та обіцяють, що він з'явиться у школах на початку нового навчального року. Видання має охопити різні періоди регіональної історії. Як наголошують автори - "із найдавніших часів до сьогодення", зазначили в ОВА.

З 1 вересня росіяни запровадять зміни до викладання курсу історії, згідно з якими на захопленій частині Луганщини до обов’язкового вивчення додається розділ із "історії" так званої "ЛНР".

За словами начальника обласної військової адміністрації Артема Лисогора, "під вогонь ворога потрапили Невське і Куземівка. По селах поцілили з мінометів, артилерії, реактивних систем залпового вогню. Зокрема у Невському є влучання по території трьох домоволодінь. Усі три будинки зазнали руйнацій різного ступеня".

На Куп’янському напрямку росіяни здійснили 16 атак на позиції українських військ, зокрема на ділянках Коломийчиха - Стельмахівка, Коломийчиха - Мясожарівка, Ковалівка - Новоєгорівка, Площанка _ Макіївка. Успіху загарбники не мають.

На Лиманському напрямку відбиті дві атаки росіян на ділянках Червонопопівка - Іванівка та Житлівка - Терни. Втрат позицій не допущено.

На Сіверському напрямку ворог спробував атакувати від Золотарівки.

Як зазначили в ОВА, на окремих напрямках українські оборонці відновили втрачені раніше позиції та покращили тактичне положення.

Крім того, у зв’язку з активними наступальними діями і зростанням власних втрат армія РФ почала збільшувати кількість моргів на захоплених територіях.

Читайте також: На Луганщині загарбники погрожують не віддавати батькам немовлят без паспорта РФ

"Додаткові місця зберігання трупів розгортають переважно на Луганщині, зокрема у приміщеннях, які не передбачені для цього. Туди звозять й загиблих на півночі Харківщини російських військових, аби "не травмувати" мешканців Бєлгорода чисельними безповоротними втратами", - підкреслили в ОВА.

Як повідомляв Укрінформ, 13 травня у тимчасово захопленому росіянами Сорокиному (колишній Краснодон) Луганської області вибухнув склад з боєкомплектом.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-