Франція посилюватиме санкції проти рф після переобрання Макрона
Про це заявив державний секретар міністерства Європи й закордонних справ Франції Клеман Бон у коментарі журналістці CNN.
На запитання, чи вдасться переобраному президенту Франції Еммануелю Макрону зберегти підтримку, якщо він продовжить посилювати санкції проти росії, бо це впливає на добробут людей, Бон сказав, що ситуація непроста. Він зазначив, що санкції не можуть не мати такого впливу на життя французів, але санкції проти рф потрібно посилювати.
Macron official @CBeaune notes “an important victory,” says now they must “do concrete stuff” on cost of living. He says France must also “increase the sanctions” on Russia, while being honest with the French people & protecting the poorest: “We cannot say the war has no price.” pic.twitter.com/WE9vv70Z4C
— Christiane Amanpour (@amanpour) April 25, 2022
«Ми повинні посилювати санкції, оскільки війна (в Україні – ред.) все ще продовжується, ми не можемо це полишити. І ми також маємо захистити людей, особливо найбідніших, від зростання цін на продукти та енергоносії. Ми маємо бути дуже прозорими та чіткими: ми будемо їх захищати, але ми не можемо сказати, що ситуація стане легкою – що ми будемо чинити тиск на росію та не мати від цього жодних наслідків», – наголосив Бон.
За його словами, Макрон чітко говорив про це з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.
«Це матиме вплив. Ми впораємося з цим. Ми будемо намагатися пом’якшити цей вплив, але ми не можемо сказати, що війна не має жодної ціни», - сказав Бон.
Як повідомляв Укрінформ, за результатами обробки 100% голосів виборців, чинний президент Франції Еммануель Макрон перемагає у другому турі президентських виборів, випереджаючи Марін Ле Пен на 17,1%.
24 лютого президент рф володимир путін оголосив про повномасштабне вторгнення в Україну. російські війська знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.
США, Європейський Союз та інші країни світу застосували санкції проти країни-агресора, міжнародна ізоляція якої посилюється з кожним днем. Багато компаній оголосили про припинення роботи у рф та вихід зі спільних проєктів.
Керівництво Євросоюзу працює над можливістю запровадження ембарго на російські нафтопродукти, що стане одним із найпотужніших ударів для економіки рф.