Бундестаг висловив недовіру канцлеру Шольцу
Бундестаг за результатами поіменного голосування висловив недовіру канцлеру ФРН Олафу Шольцу.
16 грудня 2024
Бундестаг за результатами поіменного голосування висловив недовіру канцлеру ФРН Олафу Шольцу.
Перемога Путіна у війні поставила б під загрозу безпеку всієї Європи, тому Німеччина разом з партнерами мають допомагати Україні, але не дозволяючи втягнути себе у війну.
Федеральний канцлер ФРН Олаф Шольц почав виступ у Бундестазі, після чого послідують двогодинні дебати, за результатами яких парламентарії голосуватимуть (поіменно) за довіру главі уряду.
11 грудня 2024
Канцлер ФРН Олаф Шольц звернувся до президентки Бунедстагу з проханням поставити на голосування 16 грудня питання про вотум довіри главі уряду.
06 грудня 2024
Усі демократичні сили в Німеччині готові допомагати Україні боротися з агресором, але погляди на те, як ця підтримка має виглядати, відрізняються.
17 листопада 2024
Через десять днів після розпаду урядової коаліції фракція Вільної демократичної партії Німеччини, що цю коаліцію залишила, заявила про готовність винести питання щодо можливості поставки Україні далекобійних ракет Taurus в Бундестаг, але шансів на успіх ця ініціатива не матиме.
15 листопада 2024
15 листопада розпочинається «зворотний відлік» до позачергових парламентських виборів у ФРН
08 листопада 2024
Питання про довіру уряду треба ставити не на початку наступного року, а вже найближчим часом.
07 листопада 2024
Канцлер ФРН Олаф Шольц знайшов заміну трьом міністрам, які залишили його уряд.
Президент ФРН готовий буде розпустити Бундестаг у разі, якщо той висловить недовіру канцлеру та його уряду.
06 листопада 2024
Канцлер ФРН Олаф Шольц повідомив про звільнення міністра фінансів Крістіана Лінднера, наголосивши, що питання стосовно дострокових виборів буде вирішувати Бундестаг.
17 жовтня 2024
Важко уявити, про що може говорити канцлер ФРН з воєнним злочинцем – російським президентом Володимиром Путіним, але треба використовувати всі можливості змусити його завершити війну в Україні.
16 жовтня 2024
Німеччина мала б припинити боятися погроз з боку Кремля та посилити допомогу Україні, що само по собі стало б фактором стримування для Росії.
30 вересня 2024
Група депутатів Бундестагу мають намір звернутися до Федерального конституційного суду із закликом заборонити ультраправу (та проросійську) партію "Альтернатива для Німеччини" (AfD).
26 вересня 2024
Бундестаг погодив у середу пропозицію уряду ФРН щодо збільшення фінансування військової підтримки України на приблизно 400 млн євро.
24 вересня 2024
Представництво Президента у Криму закликає підписати петицію до Бундестагу про визнання депортації кримських татар 1944 року геноцидом.
23 вересня 2024
Керівництво обох консервативних партій Німеччини – Християнсько-демократичного союзу (ХДС) та Християнсько-соціального союзу (ХСС) – офіційно погодили кандидатуру лідера ХДС Фрідріха Мерца на посаду канцлера на майбутніх парламентських виборах.
14 вересня 2024
Лідер фракції Соціал-демократичної партії Німеччини у Бундестазі Рольф Мютценіх пропонує створити міжнародну контактну групу для ініціювання мирних перемовин щодо завершення війні в Україні.
13 вересня 2024
Активісти збирають голоси під петицією до Бундестагу за визнання геноцидом депортації кримських татар 1944 року.
12 вересня 2024
Скорочення підтримки України не відповідало би власним інтересам Німеччини, тому демократичні партії Бундестагу будуть шукати можливість гарантувати достатній рівень допомоги Києву в бюджеті на наступний рік.
06 вересня 2024
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук під час зустрічі з президенткою Бундестагу Бербель Бас порушив питання подальшої оборонної підтримки України й наголосив, що безперервність та своєчасність постачання зброї мають велике значення.
12 серпня 2024
Заяви глави оборонного комітету Бундестагу Маркуса Фабера є дуже прихильними до України, однак їх не слід розглядати як офіційну позицію німецького уряду.
11 серпня 2024
Курська операція ЗСУ засвідчила, що російський можновладець Володимир Путін нічого не контролює, і заклала хорошу основу для переговорів із його наступником.
01 серпня 2024
Згідно з реформою виборчого законодавства в Німеччині, після наступних виборів у Бундестазі має бути менше парламентарів, що зекономило б державі чимало грошей.
12 липня 2024
Німецькі дипломати з'ясовують причини відмови у в’їзді в Україну депутатові Бундестагу.
20 червня 2024
Наступ росіян на Харківському напрямку показав, наскільки хибною була політика західних партнерів України заборонити їй використовувати передану ними зброю по території РФ, принаймні у прикордонних регіонах.
17 червня 2024
Новообраний голова Комітету оборони парламенту Німеччини Маркус Фабер відвідав схід України, аби з'ясувати поточні потреби та проблеми українських військових.
15 червня 2024
У Бундестазі відбулась дискусія щодо стратегії підтримки України за участі YES та Фонду Віктора Пінчука.
12 червня 2024
Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко зустрівся у Берліні з віцепрезиденткою Бундестагу Катрін Ґерінґ-Екардт.
11 червня 2024
Президент України Володимир Зеленський виступив на спеціальному пленарному засіданні Бундестагу.
реклама