Штам коронавірусу «Флірт» і грип: у МОЗ розповіли про пік захворюваності та прогноз на зиму
До кінця року захворюваність на COVID-19 зменшуватиметься, пік захворюваності на грип та ГРВІ припаде на зимові місяці.
07 листопада 2024
До кінця року захворюваність на COVID-19 зменшуватиметься, пік захворюваності на грип та ГРВІ припаде на зимові місяці.
12 серпня 2024
Україна оновила рекомендації щодо вакцинації від ковіду, відтепер достатньо одного щеплення проти коронавірусної хвороби, для осіб з групи ризику - раз на рік необхідна ревакцинація.
На стаціонарному лікуванні через коронавірусну хворобу перебуває трохи більше 2 тисяч пацієнтів.
08 серпня 2024
Попри зростання захворюваності на COVID-19 протягом останнього місяця Міністерство охорони здоров’я не бачить підстав для запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів.
Для захисту від ковіду достатньо буде одного щеплення.
В Україні зафіксовано вже п'ять випадків захворювання на новий субваріант ковіду FLiRT, один випадок летальний.
07 серпня 2024
Новий штам коронавірусної інфекції FLiRT, три випадки якого були зафіксовані в Україні минулого тижня, передається від людини до людини ще швидше, ніж попередні штами. Утім, вакцинація залишається ефективним засобом профілактики.
04 червня 2024
Україна отримає 200 річних курсів інноваційного препарату Каботегравір для проведення доконтактної профілактики ВІЛ/СНІД, який нашій країні надали в межах технічної допомоги PEPFAR (надзвичайної ініціативи президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД).
03 червня 2024
Система максимально готова до моніторингу, щоб не пропустити жодного випадку холери
20 травня 2024
До кінця року 50 центрів первинної медико-санітарної допомоги в сільській місцевості обладнають сонячними панелями в межах спільного проєкту МОЗ та Світового банку.
14 травня 2024
14 травня о 12:00 відбудеться брифінг на тему: «Сказ: ситуація в Україні. Профілактика сказу у тварин та меддопомога в разі укусу».
30 квітня 2024
В Україні низькі рівні охоплення щепленнями проти правця, дифтерії та кашлюка (вакцина АКДП), що стало однією з причин підвищення рівня захворюваності на кашлюк.
03 квітня 2024
Протягом літа-осені цього року Міністерство охорони здоровʼя планує провести кампанію з наздоганяючої вакцинації проти дифтерії та правця як дітей, так і дорослих.
02 квітня 2024
В аптеках можна буде зробити щеплення не тільки від грипу, а й іншими вакцинами, які не входять в Національний календар щеплень.
29 березня 2024
В Україні зростає захворюваність на туберкульоз, зокрема і серед дітей.
29 березня об 11:00 - брифінг на тему: «Ефективне лікування туберкульозу: які сучасні методи лікування безоплатні та доступні для пацієнтів в Україні».
12 березня 2024
Попри те, що в Україні показники вакцинації проти COVID-19 ще не відповідають рекомендаціям ВООЗ, коронавірус остаточно переходить в розряд сезонних захворювань.
22 лютого 2024
Захворюваність на ГРВІ, грип і COVID-19 поступово знижується, епідемічний поріг перевищений лише у Чернівецькій області.
За попердній тиждень на фоні зростання кількості захворювань зафіксовано 6 летальних випадків внаслідок ускладнень грипу.
01 лютого 2024
В Україні за тиждень померли 34 хворих на коронавірус і вісім - на грип. У трьох областях - Житомирській, Хмельницькій та Чернівецькій - зафіксовано перевищення епідемічного порогу.
09 січня 2024
В Україні є в наявності близько 2 млн доз вакцини проти COVID-19.
У жодному регіоні перевищення епідпорогу по захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19 немає.
22 грудня 2023
У 10 регіонах України зафіксовано циркуляцію вірусів грипу, двоє людей померли внаслідок ускладнень хвороби.
20 грудня 2023
Наприкінці 2023 року показники рутинної вакцинації в Україні досягнуть показників 2021 року, але цього недостатньо.
19 грудня 2023
До кінця року буде зростати захворюваність на COVID-19, з січня прогнозується зростання захворюваності на грип.
09 грудня 2023
В Україні зараз є в достатній кількості вакцина від COVID-19, у тому числі і для дітей, невдовзі буде доступна також і «омікронспецифічна» вакцина.
08 грудня 2023
Найчастіше після звільнення тимчасово окупованої території МОЗ стикається з тим, що заклади охорони здоров'я зруйновані, техніка та медичні вироби знищені окупантами.
У Вінницькій області на вірусний гепатит А загалом захворіли 327 осіб, ймовірне джерело зараження – продуктові ринки, на даний час ризики захворіти на цей вірус відсутні.
Міністерство охорони здоров’я сподівається, що спалаху кору в Україні не буде, влітку провели досить успішну вакцинацію дітей.
Активна фаза спалаху вірусного гепатиту А у Вінницькій області уже минула, фіксуються лише поодинокі випадки захворювання.
реклама