
Земельна корупція в Києві: за фігурантів спецоперації НАБУ внесли застави
За фігурантів справи Національного антикорупційного бюро про розкрадання комунальних земель столиці внесли застави.
18 березня 2025
За фігурантів справи Національного антикорупційного бюро про розкрадання комунальних земель столиці внесли застави.
14 березня 2025
Заступник міського голови Києва - секретар Київської міськради Володимир Бондаренко звернувся до мера Віталія Кличка з проханням відсторонити його на час досудового розслідування від виконання функціональних обовʼязків.
24 лютого 2025
Оболонський райсуд Києва 18 березня продовжить розгляд справи щодо колишньої депутатки Київради за обвинуваченням у скоєнні ДТП у стані наркотичного сп’яніння.
11 лютого 2025
У столиці робоча група під назвою «Прозорість і підзвітність» має запрацювати найближчим часом.
10 лютого 2025
Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро виявили у фігурантів справи щодо посадовців Київської міської ради мільйони доларів корупційних коштів.
НАБУ оголосило у розшук ексдепутата Київради Дениса Комарницького, якому інкримінують керівництво злочинною організацією, що займалася оборудками із землею у столиці.
Організатор земельних схем у столиці колишній депутат Київради Денис Комарницький переховується від слідства в Україні.
07 лютого 2025
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю вийти під заставу у 50 млн грн для депутатки Київради і члена комісії з питань земельних відносин, якій інкримінують причетність до оборудок із землею у столиці.
30 січня 2025
Київська міська рада звернулася до Кабінету Міністрів і Міністерства культури та стратегічних комунікацій із закликом вжити заходів для збереження пам’ятки архітектури національного значення «Київська фортеця».
Київська міська рада затвердила перелік заходів із проведення щоденної загальнонаціональної хвилини мовчання.
22 листопада 2024
Міська влада столиці виділятиме кошти — до 1,5 млн грн, аби додатково покривати вартість виготовлення протезів високої функціональності для киян — захисників і захисниць.
21 листопада 2024
Київська міська рада на своєму засіданні 21 листопада не розглядала ухвалення Детального плану територій у Шевченківському районі, адже громадськість потребує інформування про облаштування території поруч із Пейзажною алеєю.
01 листопада 2024
Суд повернув у власність Київської міської ради земельну ділянку на Трухановому острові, де незаконно влаштували тренувальну базу для охоронців колишнього народного депутата Віктора Медведчука.
07 жовтня 2024
У матері депутата Київської міської ради IX скликання, корупційні дії якого доведені у суді, конфіскують автомобіль Range Rover вартістю понад 2,3 млн грн, придбаний ними за 65 тис. грн.
18 вересня 2024
Київська міська рада зареєструвала проєкт рішення щодо викупу земельних ділянок, які увійшли до заказника «Протасів яр» імені Романа Ратушного.
10 вересня 2024
Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду обвинувальний акт проти депутата Київської міської ради, підозрюваного у вимаганні й одержанні 1,39 млн гривень хабаря за призначення на посаду директора Житнього ринку.
19 липня 2024
Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершила досудове розслідування щодо депутата Київради, якого викрили на одержанні 1,39 млн грн хабаря за обіцянку призначити заступником директора, а потім і директором КП "Житній ринок".
04 липня 2024
Депутати Київради збільшили для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків столиці суму часткового відшкодування за придбання генераторів.
13 червня 2024
Київська міська рада ухвалила рішення про проведення аукціонів з оренди земельних ділянок для розміщення МАФів у системі Prozorro.Продажі; перші ділянки будуть запропоновані у Печерському районі.
30 травня 2024
Київська міська рада звернулась до Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо неприпустимості підвищення акцизів на пальне.
02 квітня 2024
Сильні пориви вітру та негода пошкодили полотнище прапора Києва біля будівлі Київської міської ради, його зняли, щоб пізніше підняти нове.
26 березня 2024
На флагштоку біля адміністративної будівлі Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації, а також біля всіх районних державних адміністрацій столиці підняли прапори Національної гвардії України.
21 березня 2024
Київрада звернулась до Міністерства культури та інформаційної політики і Національного музею історії України щодо вжиття заходів з метою збереження в експозиції Музею історії міста Києва київської реліквії – барельєфа «Архангел Михаїл».
Двоє депутатів фракції «УДАР» Віктор Брагінський та Ілля Кушнір склали депутатські повноваження у Київській міській раді.
01 березня 2024
У Печерському районі столиці надали дозвіл на відведення в постійне користування земельної ділянки під Сквер імені Дмитра Коцюбайла (Да Вінчі).
У Київському метрополітені заявляють, що підтримка профільною комісією Київради петиції про перевезення тварин ще не означає внесення змін у правила користування підземкою.
13 лютого 2024
Київрада передала в оренду земельну ділянку на вулиці Круглоуніверситетській у Печерському районі Товариству з обмеженою відповідальністю «Солелат Палац».
08 лютого 2024
Київська міська рада звернулась до Міністерства культури та інформаційної політики щодо перейменування Національної музичної академії України імені Чайковського.
19 січня 2024
Київська міська рада перейменувала п’ять бібліотек, назви яких були пов’язані з ідеологічними персонами Росії.
18 січня 2024
У Києві перейменували одну залізничну станцію і вісім залізничних платформ, а також присвоїли назву залізничному мосту через Дніпро і Десенка.
реклама