Столтенберг у лютому очолить Мюнхенську безпекову конференцію
Колишній генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг стане головою Мюнхенської безпекової конференції (MSC) в лютому 2025 року.
08 жовтня 2024
Колишній генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг стане головою Мюнхенської безпекової конференції (MSC) в лютому 2025 року.
12 вересня 2024
Єнс Столтенберг, який залишає посаду генерального секретаря НАТО, стане головою Мюнхенської конференції з безпеки.
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів зустріч із президентом ради Фонду Мюнхенської безпекової конференції Вольфгангом Ішингером.
31 серпня 2024
Україна передала США список цілей у Росії для ураження ATACMS. Захід має змінити «підтримку війни» на «підтримку перемоги України» – міністр оборони Естонії
02 липня 2024
На найближчому саміті НАТО питання членства України не стоятиме на порядку денному, але тільки воно в перспективі є єдиною гарантією безпеки для неї.
22 лютого 2024
Україна підписала безпекові угоди з трьома країнами, на черзі - Данія. Запроваджені нові санкції проти РФ. Сім збитих російських літаків – серйозний удар по іміджу агресора. «Гроші ходять за людиною» тепер і в соціальній сфері.
Україна не може бути вічним щитом між Європою і РФ, європейці мають брати на себе відповідальність
21 лютого 2024
Конференція з відновлення України у Токіо викликала великий резонанс у японських ЗМІ і повернула Україну в центр уваги в Японії.
20 лютого 2024
Глава американської дипломатії обговорював із союзниками, партнерами та іншими країнами під час перебування в Мюнхені загрозу, пов’язану з намірами РФ розгорнути протисупутникову програму та можливі об’єднати дипломатичні зусилля у відповідь.
19 лютого 2024
Міжнародна конференція “Відновлення справедливості для України” пройде 2 квітня у межах Всесвітнього форуму в Гаазі.
Для України результат цьогорічної Мюнхенської безпекової конференції є радше позитивним, з огляду на два безпекові договори, нові пакети військової допомоги та обіцянки щодо поставок озброєння.
Путіна треба зупинити в Україні, інакше європейцям доведеться воювати самим
Засновниця фонду імені Бориса Нємцова, вбитого біля Кремля у 2015 році, Жанна Нємцова нагадала про слова президента США Джо Байдена, який обіцяв «серйозні наслідки» в разі смерті Навального у російській в’язниці. Ними має стати всебічна підтримка України у відсічі російській агресії.
18 лютого 2024
Президент Володимир Зеленський назвав дуже результативною участь України у цьогорічній Мюнхенській безпековій конференції.
Китай і країни Глобального Півдня переконали російського диктатора Володимира Путіна припинити погрози використати ядерну зброю у війні проти України.
Відновлення Україною контролю над західною частиною Чорного моря та встановлення стабільного експортного коридору дасть змогу вирішити проблемні питання експорту зерна та вантажоперевезень, які нині затьмарили польсько-українські відносини.
Україна і США можуть підписати безпекову угоду і до ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні в липні, однак українська сторона фокусується на голосуванні Конгресом за пакет допомоги, оскільки це питання виживання.
Партнери по обидва боки Атлантичного океану цілком свідомі загроз, мають рішучість посилювати оборону та допомагати Україні.
За результатами Мюнхенської безпекової конференції Україна має ясність щодо подальшого просування перемовин про членство в ЄС, є також усвідомлення партнерами необхідності посилення європейської оборонної політики та важливості голосування рішення про допомогу Україні в Конгресі США.
Україна і Польща мають вирішити питання блокування польсько-українського кордону, інших варіантів немає.
Велелюдна демонстрація на підтримку України відбулася в суботу в Мюнхені, де на безпекову конференцію зібралися провідні політики з усього світу.
17 лютого 2024
На полях Мюнхенської конференції з питань безпеки керівник Офісу Президента Андрій Єрмак спільно з генеральним секретарем НАТО у 2009–2014 рр. Андерсом Фогом Расмуссеном провів зустріч Міжнародної робочої групи з безпекових питань та євроатлантичної інтеграції України.
Німеччина разом з іншими країнами зобов’язана допомоги Україні перемогти ворога та відновити суверенітет, не даючи іншим диктаторам шансу спробувати повторити те, що робить зараз Росія.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба нагадав партнерам у Європі, які не прагнуть вкладатися у пошук і виробництво зброї, що епоха миру на континенті завершилася.
Колишня спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі, яка досі відіграє ключову роль у Демократичній партії, вважає, що в нижній палаті Конгресу США набереться понад 300 голосів для того, щоби підтримати подальшу допомогу України.
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак наголосив на важливості своєчасного надання Україні допомоги, необхідної для перемоги.
Якщо російському диктатору Володимиру Путіну вдасться завоювати Україну, він збере всі її ресурси для атаки на Європу.
Чеська Республіка шукає обладнання і боєприпаси в усьому світі та працює з НАТО, оскільки партнери мають підтримати надання Україні зброї з усіх можливих джерел.
Широкомасштабна агресія Росії проти України стала “абсолютним стратегічним дном” для Путіна і Росії, послабила її військово, економічно, дипломатично. Також вона принесла протилежні російським намірам результати, зокрема розширення та посилення НАТО.
Впродовж наступних місяців прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере планує представити норвезькому парламенту проєкт збільшення видатків на оборону.
реклама