Анатолій Загородній, президент Національної академії наук України
Близько 30 мілітарних розробок українських науковців впроваджено, 50 – проходять випробовування
27 листопада 2024
Близько 30 мілітарних розробок українських науковців впроваджено, 50 – проходять випробовування
23 листопада 2024
Японія продовжуватиме надавати Україні всебічну підтримку, включаючи допомогу у відновленні забруднених війною сільськогосподарських земель та підвищенні продуктивності аграрного сектору.
Від початку роботи експортного коридору в Чорному морі в українських портах унаслідок російських атак пошкоджено 321 об’єкт інфраструктури.
Україна попри російську агресію робить величезний внесок у глобальну продовольчу безпеку, її ініціатива Grain from Ukraine дає змогу доставляти продовольство у країни, які його найбільше потребують.
22 листопада 2024
Використанням продовольства як зброї Росія створює загрози для глобальної продовольчої безпеки, але міжнародна спільнота має забезпечити неповторення жахіть Голодомору.
21 листопада 2024
Співпраця України з ООН відграє важливу роль для посилення продовольчої безпеки, гуманітарної підтримки постраждалих від російських обстрілів, відбудови України, документування злочинів Росії, зокрема екологічних.
26 жовтня 2024
У суботу, 26 жовтня, у ході візиту до Єгипту міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів у Каїрі двосторонні переговори з міністром закордонних справ, міграції та у справах єгиптян за кордоном Арабської Республіки Єгипет Бадром Абдель Ати.
23 жовтня 2024
Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер попередив про загрозу глобальній продовольчій безпеці з боку Росії у зв'язку з посиленням атак на українські порти у Чорному морі.
22 жовтня 2024
Росія та її керівництво мають понести повну відповідальність за міжнародні і воєнні злочини, які вони чинять проти України, а також міжнародного права та глобальної безпеки.
10 жовтня 2024
Систематичні російські обстріли суден, що транспортують українське зерно до найбільш вразливих країн, а також українських зернових сховищ і портової інфраструктури України є грубим порушенням міжнародного права та свободи судноплавства.
08 жовтня 2024
Завдаючи ударів по цивільних суднах у портах України, Росія намагається послабити економіку нашої держави та поставити мільйони людей по всьому світу під загрозу голоду.
04 жовтня 2024
В Україні станом на 4 жовтня аграрії зібрали 56,6 млн тонн нового врожаю з площі 15,8 млн га.
24 вересня 2024
Росія продовжує створювати загрози для судноплавства у Чорному морі та підривати світову продовольчу безпеку, завдавши удару по українському судну, що перевозило зерно до Єгипту та знаходилося на час ракетної атаки в економічній зоні Румунії. Такі дії Росії отримали адекватну відповідь з боку України.
13 вересня 2024
Міністерство закордонних справ Румунії рішуче засудило атаку російських військ по судну в Чорному морі, назвавши його «безпрецедентною ескалацією дій Росії в її незаконній війні проти України».
05 вересня 2024
Керівник ОП Андрій Єрмак узяв участь у конференції на виконання домовленостей, досягнутих на Глобальному саміті миру, яка була присвячена реалізації пункту Формули миру «Продовольча безпека». Конференція відбулася в онлайн-форматі.
05 серпня 2024
Україна допоможе Малаві вирішити питання продовольчої безпеки у рамках програми "Grain From Ukraine".
23 липня 2024
Кабінет Міністрів схвалив Стратегію продовольчої безпеки України на період до 2027 року.
27 червня 2024
Президент Віола Амгерд заявила, що Швейцарія прагне завершити угоду щодо оновлення відносин із Євросоюзом цього року.
16 червня 2024
Учасники Міжнародного саміту миру одностайно підтримали позицію України у питаннях продовольчої безпеки, зокрема захисті портів.
Президент України Володимир Зеленський обговорив із Президентом Республіки Кот-д’Івуар Алассаном Уаттарою питання продовольчої безпеки у світі.
Володимир Зеленський у межах Саміту миру, який відбувається у Швейцарії, провів зустріч із президентом Кенії Вільямом Руто.
05 червня 2024
Українська делегація обговорила в Мозамбіку співпрацю у сфері сільського господарства, продовольчу безпеку і Глобальний саміт миру.
24 травня 2024
В Анкарі відбулася панель “Забезпечення глобальної продовольчої безпеки”, під час якої обговорили шляхи захисту ланцюгів постачання продовольства в умовах широкомасштабної агресії Росії проти України.
15 травня 2024
Президент Володимир Зеленський у телефонній розмові з Президентом Малаві Лазарусом Чакверою заявив, що Київ готовий бути гарантом продовольчої безпеки для Малаві та інших країн Африки.
13 травня 2024
Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зустрівся з американським бізнесменом, філантропом, головою мережі фундацій "Відкрите суспільство" Олександром Соросом - обговорили Українську формулу миру та повернення полонених і депортованих дітей.
19 березня 2024
Понад мільйон людей до середини липня опиняться на межі голоду, якщо розпочнуться обстріли міста Рафах, вважають експерти з продовольчої безпеки.
08 березня 2024
Питання продовольчої безпеки та вільного судноплавства в Чорному морі можливо вирішити під час Саміту миру.
Президент України Володимир Зеленський та Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган під час двосторонньої зустрічі обговорили питання продовольчої безпеки.
16 лютого 2024
Росія - найбільший виклик світовій продовольчій безпеці. Найкращим внеском у продовольчу безпеку світу є забезпечити Україну зброєю, щоб зерновий коридор у Чорному морі працював і надалі.
05 лютого 2024
Одним із відчутних результатів реалізації Української формули миру стане вільне й безпечне судноплавство в Чорному морі, а його акваторія буде звільнена від російської збройної агресії.
реклама