Rheinmetall та ICEYE надають Україні супутникові знімки
Німецька збройова компанія Rheinmetall і супутникова компанія SAR ICEYE, які у вересні 2024 року об’єднали зусилля для допомоги Україні, звітують про перші успіхи такої співпраці.
11 листопада 2024
Німецька збройова компанія Rheinmetall і супутникова компанія SAR ICEYE, які у вересні 2024 року об’єднали зусилля для допомоги Україні, звітують про перші успіхи такої співпраці.
29 жовтня 2024
У німецькому концерні Rheinmetall у відповідь на погрози РФ, що військовий завод який відкрився в Україні наприкінці жовтня, може стати ціллю для атак заявили, що виробництво захищено.
28 жовтня 2024
Німецький виробник зброї Rheinmetall та хорватська компанія DOK-ING, що спеціалізується в робототехніці, заявили, що об’єднають зусилля для розробки безпілотних транспортних засобів, які могли б супроводжувати танки на полі бою та виконувати такі завдання, як розмінування, протиповітряна оборона або розвідка.
25 жовтня 2024
Німецька компанія Rheinmetall передала Україні ще 20 бойових машин піхоти Marder.
14 серпня 2024
Найбільший німецький виробник зброї Rheinmetall планує придбати американську компанію Loc Performance Products, LLC.
12 серпня 2024
Німецький оборонний концерн Rheinmetall поставить Чехії 14 Leopard 2A4 та одну броньовану евакуаційну машину Büffel на заміну танків, які Прага раніше передала Україні.
09 серпня 2024
Міністерство оборони України замовило в німецького концерну Rheinmetall ще вісім рятувальних станцій.
24 липня 2024
Німецький оборонний концерн Rheinmetall отримав замовлення від українського уряду на будівництво заводу з виробництва боєприпасів в Україні, про яке було оголошено у лютому 2024 року.
11 липня 2024
РФ намагалася вбити гендиректора німецького виробника озброєння Rheinmetall, що виробляє артилерійські снаряди та техніку для України.
02 липня 2024
Міністерство економіки та інновацій Литви внесло на розгляд уряду пропозицію розпочати будівництво заводу оборонно-промислового концерну Rheinmetall без спеціального дозволу.
30 червня 2024
Перші німецькі бойові машини вже відновлюють на території України у межах спільного підприємства з німецьким концерном Rheinmetall.
21 червня 2024
Німецька збройна компанія Rheinmetall отримала рамковий контракт від Бундесверу, який передбачає поставку 155-мм артилерійських боєприпасів, у тому числі в Україну.
18 червня 2024
ФРН, Данія та Угорщина підписали в Парижі протокол про наміри щодо спільної закупівлі баштової системи протиповітряної оборони Skyranger у рамках Європейської ініціативи Sky Shield - ESSI.
Німецький збройний концерн Rheinmetall передасть Україні систему протиповітряної оборони Frankenstein.
11 червня 2024
В Україні запрацював спільний виробничий майданчик Укроборонпрому і Rheinmetall – цех із ремонту та виробництва бронетехніки.
03 червня 2024
Міністр економіки та інновацій Литви Аушріне Армонайте підписала угоду з німецьким гігантом військової промисловості Rheinmetall на €180 мільйонів щодо розвитку його співробітництва з Литвою, будівництво збройного заводу.
29 травня 2024
Одна із європейських держав замовила у німецького оборонного концерну Rheinmetall сотні тисяч боєприпасів для системи протиповітряної оборони.
24 травня 2024
Одна з країн НАТО зробила компанії Rheinmetall велике замовлення на артилерійські боєприпаси на загальну суму майже 300 мільйонів євро.
16 травня 2024
Генеральний директор компанії Rheinmetall Армін Паппергер оголосив про плани створити в Україні ще одне спільне підприємство - з виробництва засобів ППО.
05 травня 2024
Rheinmetall планує поставити Україні цього року сотні тисяч артилерійських снарядів, зокрема прототипи далекобійних.
01 травня 2024
Німецькі ліві екстремісти взяли на себе відповідальність за підпал дачі очільника оборонного концерну Rheinmetall.
23 квітня 2024
Литовські законодавці сьогодні ухвалили поправки, які створять сприятливі умови для великих місцевих та західних виробників, зокрема, німецького гіганта оборонної промисловості Rheinmetall, щоб швидше та легше будувати свої заводи в балтійській країні.
16 квітня 2024
Уряд Литви та німецька компанія Rheinmetall підписали протокол про наміри щодо будівництва у республіці заводу з виробництва боєприпасів.
09 квітня 2024
Литва протягом двох тижнів підпише з німецьким збройовим концерном Rheinmetall угоду щодо будівництва заводу з виробництва артилерійських снарядів на своїй території.
Компанія Rheinmetall отримала від федерального уряду Німеччини замовлення на постачання в Україну додатково 20 бойових машин піхоти Marder.
27 березня 2024
Європейський Союз виділив німецькому оборонному концерну Rheinmetall понад 130 млн євро для нарощування виробництва боєприпасів.
20 березня 2024
Керівник німецького оборонного концерну Rheinmetall Армін Паппергер вважає, що лідери ЄС мають розглянути можливість створення систем протиповітряної оборони малого радіусу дій, подібних ізраїльському «Залізному куполу».
14 березня 2024
Німецький виробник зброї Rheinmetall планує створити в Україні щонайменше чотири заводи.
04 березня 2024
Підрозділ спільного з Rheinmetall концерну з виробництва озброєння для українських потреб уже надає ремонтні послуги.
17 лютого 2024
Німецька оборонна компанія Rheinmetall планує побудувати новий завод з виробництва артилерійських боєприпасів в Україні.
реклама