Климпуш-Цинцадзе: єдність усередині України є фактором виживання
Порушення крихкого балансу між необхідними в умовах війни обмеженнями прав і свобод і демократією може підірвати нашу стійкість у протистоянні ворогу.
17 жовтня 2024
Порушення крихкого балансу між необхідними в умовах війни обмеженнями прав і свобод і демократією може підірвати нашу стійкість у протистоянні ворогу.
17 травня 2024
Генпрокуратура РФ внесла до реєстру "небажаних організацій" видання Sota Media.
06 травня 2024
Журналісти італійського державного мовника RAI влаштували одноденний страйк у понеділок, звинувативши правий уряд прем’єр-міністра Джорджи Мелоні у придушенні свободи слова.
03 травня 2024
У квітні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 19 випадків порушень свободи слова.
Україна цьогоріч у рейтингу свободи слова посіла 61 сходинку зі 180 країн світу, піднявшись на 18 позицій.
10 квітня 2024
Регулятор медіа в Україні залишається фінансово залежним від виконавчої влади, що не є припустимим з точки зору європейських стандартів.
16 лютого 2024
У справах про тиск на журналістів необхідно дочекатися остаточних результатів слідства, а потім робити висновки.
07 лютого 2024
Голова Служби безпеки Василь Малюк під час зустрічі з послами країн G7 надав відповіді щодо ситуації навколо редакції Bihus.Іnfo і запевнив у готовності захищати свободу слова.
30 січня 2024
Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин (парламентська фракція "Голос") закликає громадян довіряти виключно офіційній інформації, коли виникає багато "інсайдів" навколо важливих тем.
26 січня 2024
Якщо не покажемо український погляд на війну, Захід буде користуватися російським
25 січня 2024
У Верховній Раді України обговорювали можливу ліквідацію Комітету з питань свободи слова, але члени комітету та міжнародні партнери відстояли його необхідність.
21 січня 2024
Поліція встановила особи п’ятьох учасників протиправних дій щодо журналіста у Києві.
26 грудня 2023
Робоча група у складі представників різних комітетів Верховної Ради працює над удосконаленням закону щодо доступу до інформації, а саме над адаптацією його до вимог війни.
Дослідження міжнародних медіаекспертів показало, що в порівнянні з 2021 роком, спостерігається суттєве підвищення рівня свободи слова.
Антикорупція і свобода слова – надважливі пріоритети для євроінтеграції України
21 грудня 2023
Один із ключових пріоритетів діяльності Комітету Верховної Ради з питань свободи слова — пошук механізмів звільнення з російського полону українських журналістів.
Cейм Польщі прийняв резолюцію про необхідність відновлення неупередженої роботи суспільних ЗМІ країни (TVP, Польське радіо), а також Польського агентства преси (PAP).
15 грудня 2023
Комітет Верховної Ради з питань свободи слова у співпраці з апаратом ВР та парламентськими журналістами дбатимуть, щоб оперативність, збалансованість та ефективність комунікації була на вищому рівні, ніж є зараз.
09 грудня 2023
Верховна Рада призначила Ярослава Юрчишина на посаду голови Комітету ВР з питань свободи слова.
12 листопада 2023
Європейський Союз повторив свою вимогу до білоруського режиму Лукашенка звільнити всіх політичних в’язнів у країні.
22 вересня 2023
Питання щодо керівництва Комітету Верховної Ради з питань свободи слова буде вирішено на одному з наступних пленарних засідань парламенту.
03 травня 2023
Головними ризиками, які гіпотетично можуть становити загрозу для свободи слова в Україні, є теоретична втрата територій, економічні проблеми та перебудова медійного простору.
В Україні 95% журналістів вважають, що в українських ЗМІ існує цензура.
3 травня о 15:00 відбудеться брифінг на тему: "Свобода слова в Україні: сучасні виклики та загрози".
3 травня,11:00 відбудеться круглий стіл на тему: «Свобода слова в Україні: поточний стан і виклики».
реклама