Невизнання результатів виборів: Конституційний суд Грузії зареєстрував позов президентки
Конституційний суд Грузії зареєстрував позов президентки Саломе Зурабішвілі щодо невизнання результатів парламентських виборів.
21 листопада 2024
Конституційний суд Грузії зареєстрував позов президентки Саломе Зурабішвілі щодо невизнання результатів парламентських виборів.
18 листопада 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що у вівторок вона подасть позов до Конституційного суду для оскарження результатів парламентських виборів через порушення процедури голосування.
30 жовтня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що не має наміру з'являтися до прокуратури, куди її викликали для опитування щодо заяв про фальсифікацію парламентських виборів.
29 жовтня 2024
Поствиборча ситуація в Грузії більше схожа на чорно-білу шахову партію, ніж на «кольорову революцію», до якої готувалися в Кремлі та «Грузинській мрії»
27 жовтня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі відмовилася визнавати вибори до парламенту, результати яких назвала "тотально сфальсифікованими".
26 жовтня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі звернулася до глави МВС країни Вахтанга Гомелайрі з вимогою забезпечити швидке реагування на факти насильства та інші порушення під час парламентських виборів, які проходять у суботу.
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі у суботу проголосувала на парламентських виборах.
20 жовтня 2024
Саломе Зурабішвілі під час мітингу у Тбілісі на підтримку руху до ЄС звернулася до Володимира Зеленського, заявивши, що Україна та Грузія разом увійдуть до Європи.
27 вересня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі підписала закон про амністію ув'язнених, хоча й назвала його очевидним непрямим підкупом виборців.
20 вересня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі підписала указ про помилування Георгія Шанідзе - одного з учасників акцій проти закону про «іноагентів», якого засудили на 5,5 років.
11 вересня 2024
Російське вторгнення - це не просто трагедія для України, це попередження для світу, що Росія не зупиниться і далі буде продовжувати свою агресивну тактику – воєнну окупацію, гібридні атаки тощо, прагнучи реалізувати імперські амбіції.
10 вересня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила про свою готовність балотуватися на другий термін.
27 серпня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі у прямому ефірі підписала указ про призначення парламентських виборів на 26 жовтня.
06 серпня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що перспектива членства країни в ЄС на сьогодні призупинена і повністю залежатиме від парламентських виборів 26 жовтня.
18 липня 2024
Конституційний суд (КС) Грузії зареєстрував позов президентки Саломе Зурабішвілі проти закону про іноагентів.
15 липня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі подала позов до Конституційного суду із вимогою призупинити та остаточно скасувати дію закону «Про прозорість іноземного впливу».
09 липня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі вважає заяву посла ЄС Павела Герчинського про заморожування 30 мільйонів євро, виділених Євросоюзом Силам оборони Грузії, відповіддю на антиєвропейську риторику та дії грузинської влади. Також одна з причин – ухвалення закону про «іноагентів».
07 липня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила про загрозу обороноздатності країни через перенесення спільних зі Сполученими Штатами військових навчань.
15 червня 2024
Грузія пережила російську агресію та окупацію як і Україна, тому розділяє важке становище українського народу. Росія має усвідомити свої кордони та кордони своїх сусідів, оскільки міжнародна спільнота, нова архітектура безпеки можуть існувати лише тоді, коли великі країни поважають своїх сусідів і їхню територіальну цілісність.
Президент України Володимир Зеленський на полях Глобального саміту миру провів зустріч із президенткою Грузії Саломе Зурабішвілі.
28 травня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі у своєму зверненні після подолання парламентом вето на закон-аналог російського закону про іноагентів («Про прозорість іноземного впливу») закликала почати збір підписів для проведення референдуму щодо майбутнього країни.
Парламент Грузії не врахував зауважень президентки Саломе Зурабішвілі та у вівторок, 28 травня, подолавши вето глави держави та остаточно затвердивши закон «Про прозорість іноземного впливу».
27 травня 2024
Юридичний комітет парламенту Грузії підтримав зняття президентського вето, накладеного Саломе Зурабішвілі на закон про «іноагентів» (Про прозорість іноземного впливу).
26 травня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі у зверненні з нагоди Дня незалежності наголосила, що європейське майбутнє Грузії та її незалежність зараз перебувають під загрозою.
20 травня 2024
Адміністрація президентки Грузії Саломе Зурабішвілі опублікувала вето, накладене на російський аналог закону "Про прозорість іноземного впливу".
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі у листі запросила французького лідера Еммануеля Макрона приїхати у Тбілісі 26 травня, у День незалежності Грузії.
18 травня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі у суботу, 18 травня, ветувала закон «Про прозорість іноземного впливу», ухвалений парламентом.
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що парламентські вибори, які пройдуть восени, стануть фактично референдумом щодо зовнішньополітичного курсу країни.
12 травня 2024
Президент Грузії Саломе Зурабішвілі закликала правлячу партію відкликати закон про «іноагентів» або ж перенести дату набрання чинності на 1 листопада, тобто після парламентських виборів, що відбудуться 26 жовтня.
04 травня 2024
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі вважає, що «російський» закон про «іноагентів» є не єдиною проблемою країни. На її думку, ще одна проблема – це «російський» уряд.
реклама